03.01.08-1.půlka dne

3. leden 2008 | 12.29 |
Jak se cítím: Pořád opravdu velmi na.....(nechci být sprostá). V noci jsem se vůbec nevyspala jak mi bylo zle. Už jsem z toho zoufalá, ptž se musím učit!!! Ale jak jsem se koukala, co asi bude v testu z historie tak se mi udělalo ještě hůř. To už každopádně nestihnu. Asi půjdu až na opravný nebo já nevím. Jsem z toho nešťastná a je mi do breku.

Co mě štve: Kdejací vulgární debili nebo náckové, co mi lezou na starý blog. Asi ho smažu, stejně tam už nepíšu. Jen se bojím, že by mě ti mentálové začali opruzovat i tady. Já to nechápu. K čemu je dobré psát někomu na blog Je to tu na piču a píšeš tu samé hovadiny? Tak ať tam nelezou, ne, já taky nelezu na blogy, které se mi nelíbí. To bude spíš tím, že mají v reálu malé seběvědomí a musí si ho někde léčit a hlavně sami by se na takové stránky nezmohli, chichi. Ale radši ten starej blog nechám ať si ho honí u něj a nechoděj sem.

Na co myslím: Že nevím, co mám dělat. Škola mě nebaví. Práce mě nebaví-ne, že bych pracovala, lol. Ale je mi to jasný. Jsem z toho zoufalá. Kdybych aspoň byla zdravá, ale takhle se k tomu nedokopu, nic se nenaučím a vyrazí mě. A skončím někde u pásu *blicí smajlík*. Ano, mám dnes depku.

Z čeho mám strach: Kromě školy a zkoušek i z toho, že nikdy nebudu mít děti. Po tom nahnutým Silvestru mě totiž napadlo, co když se mnou nikdo nevydrží do té doby než bysme si pořídili děti? Co budu dělat? :,-( Je mi z toho hrozně, já jsem vždycky chtěla miminko. Musela bych si ho udělat s nějakým cizím ožralým chlapem nebo já nevím. Brrr. Doufám, že přítel se mnou nakonec ještě vydrží. Já se změním a všechno, hlavně ať nemusím být v takový situaci :,-(

Moje nejbližší plány: Číst si, najíst se, jít se psem. Pak se teda učit, no. I když nevím, jestli to má cenu, ptž tu historii v žádným případě nemůžu dát! Zas takový génius nejsem :,-(

Zpět na hlavní stranu blogu