Starý blog zrušen!

3. leden 2008 | 15.11 |
Pro ty, co chodili i na můj starý blog na blog.cz: Dnes jsem ho zrušila, ptž byl stejně nanic, když už jsem na něj nepřispívala. A taky mě štvalo, že tam lezli kdejací zakomplexovaní chudáci a psali tam sprosťárny.
Doufám, že nezačnou opruzovat i tady a kdyby náhodou-nikoho nenutím sem chodit! Když se někomu můj blog nelíbí tak na něj nelezte. Já taky nelezu na blogy, který se mi nelíbí jen proto, abych tam napsala, že je to na piču (ano, přesně tak se nějaký chudák vyjádřil) a že jsou tam samé hovadiny.
Možná to vypadá, že neumím přijímat kritiku, umím, ale jen od lidí se kterými se dá diskutovat na úrovni a jsou na tom inteligenčně aspoň tak jak já :-D (Trochu nadsázka, ale kdo umí jen nadávat na tom asi moc rozumově dobře není :-P).
A prostě mě štvalo, že se tam vybíjeli kdejací blbečci, kteří neuměli ani psát česky (což je zvlášť směšné u rádoby vlastenců :-P).
Nechci cenzurovat nebo tak, ale vadí mi, když mě někdo úplně cizí uráží a takovou radost jim dělat nebudu, i proto jsem starý blog smazala.
Tady, na server pise zatím naštěstí chodí mnohem slušnější a inteligentnější lidi, i když se obávám, že kvůli návalu z blogu.cz se tady atmosféra zhorší :-/

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Starý blog zrušen! brambureq 03. 01. 2008 - 16:04