Aktualitky za tento měsíc 24

10. září 2010 | 12.06 |

Co poslouchám: Teď právě Sunshine, ale nedávno jsem si stáhla i Belphegor a Carla Coxe zároveň :-DDD Jinak u přítele často posloucháme somafm.com/ nebo bassdrive.com/v2/ :-)

Co čtu: Už víc než týden Velkou knihu magie a čarování, je to fakt zajímavé, už mi zbývá jen pár stránek tak sem pak asi hodím víc :-) A do autobusu básně od Emily Dickinson, ale teď mě mrzí, že jsem si to nesehnala v originále.

Co sleduju: Naposledy jsme se s přítelem dívali na Ant Z (Mravenec Z)-myslela jsem, že to bude pro děti, ale moc mi to vlastně pro děti nepřišlo, bylo to opravdu věrohodné-ten generál-diktátor, mravenci, co se chovají jako stádo bez názoru, přesně jak v lidském světě. Jen škoda, že to přítel stáhl s dabingem, Woody Allen je v originále určitě superní :-( a Big Lebowski-poprvé Embarassed A super,bratři Coenové jsou úžasní. Divné, viděla jsem od nich hodně filmů, nevím, proč tento ještě ne. 

Na co se těším: Večer v Liďáku-koncerty Abstract Essence, Criminal Colection, Dovolená narkotika a Vysoké napětíJe jich tam dokonce ještě víc, ale tohle jsou moje srdcovky. A celkově na Záření-už teď jsem si koupila ve stánku náušnice a přívěšek :-) Nevím, proč lidi tak nadávají, že v kulturáku hraje "Míša" David, však chodit tam nemusí a jiných kapel je nakonec taky dost. Ráda bych stihla i Karla Kahovce a George & Beatovens (máme je doma na LP :-) a Backwards, ale to ještě nevím.

Na co se netěším: Na školu, ještě ani nezačala a už mě zas s.... :-/

Co mě štve: Uááá, pitomý Ahol!!! V pondělí-škola od 8 do 4, zatímco MO má od 10 do 3! A ještě máme hned na těch 8 nejhorší babu, angličtinářku, úplně jsem na ni alergická a nevím, jestli mě třeba nezavraždí, když budu dojíždět později (budu to stíhat až tak po půl 9), ale fakt kvůli ní nehodlám vstávat v 5 ráno Rozvrh na další dny se ještě neobtěžovali dát vůbec (modlím se, abychom neměli i pátek, ale spolužák mě uklidňoval, že pátek mají jen dálkaři, tak snad) a v jídelně je místo ze tří výběr už jen ze dvou-škola krachuje nebo co? :-D Taky mě štve, že spolužáci, co se neozvou jak jsou prázdniny dlouhé se najednou ozývají, ať jim pošlu rozvrh a kdesi cosi, tohle fakt nemám ráda.

Co mě vytočilo: Hned po ránu tenhle článek: tinyurl.com/2wnxafs Cituji: "Paštéka NS za extremistickou stranu nepovažuje, programy NS a VV jsou prý téměř stejné." (smajlík s výrazem hrůzy). "Vím, že nebyl v KSČM," řekla karlovarská poslankyně Jana Suchá, která je lídrem VV v kraji." (Tak to je hlavní, poslankyně asi neví, že extrémisti jsou vždycky zlo ať nalevo nebo napravo.) 

Co mě těší: Přítel, strašně moc. Je to můj úžasný, šikovný, starostlivý muž, moc mě miluje a já jeho, máme stejné názory, stejné představy o budoucnosti, je nám spolu krásně, je inteligentní, aktivní, ekolog a souhlasí s tím, že si v budoucnu pořídíme poníka, že to je jasná věc :-D

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za srpen celkem 3776, za září zatím 1195 (momentálně 18.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz-docela skok nahoru, děkuju všem :-*).

Motto pro tento týden:"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist." (Albert Einstein)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 24 tenisak* 10. 09. 2010 - 13:38
RE: Aktualitky za tento měsíc 24 spytihnev-vlidny 12. 09. 2010 - 16:39