09.01.08

9. leden 2008 | 16.58 |
Co mě dnes vytočilo: Tak už toho mám vážně dost. Spolubydla mě zjebal, že jsem neuklidila na privátě a že jeho chudinka přítelkyně musela kvůli mě umývat vanu atd. Přitom jsem měla službu poslední týden před vánocema, kdy jsem všechno uklidila, vysála, vanu jsem umyla, koupelnu vytřela akorát jsem se zapomněla odškrtnout. Pak měla službu spolubydlící a teď zas já!!!! Ale že další spolubydlící si pokaždé do noci pouští nahlas seriály a já na něho musím skoro každou noc klepat jak idiot a sladce mu říct ať si to trošinku zeslabí, to je každému jedno. (Už jsem to vzdala, ptž jsem usoudila, že mu do toho nebudu kecat a to že mi to vadí je jen tím, že jsem rozmazlený jedináček, že). Vážně uvažuju nad tím, že se odstěhuju, už jich mám plný zuby. Doufala jsem, že to bude lepší, ale nemám je v lásce a oni mě taky ne, tak nač tam kysnout. (I když po fonetice to vlastně možná bude jedno...).

Jak se cítím: Naštvaně, vztekle, otráveně, jo a chce se mi spát.

Co jsem dnes dělala: Absolutně nic, kromě spánku, netu a čtení knížky (nikoli učebnice). Vivat zkouškové! A teď zas nemám na učení náladu, ptž jsem strašlivě vytočená.

Můj jídelníček:
snídaně: mandarinka, 2 ks cukroví
oběd: rýže s karí+kouskama mrkve a cibule
teď 2 miňonky, ale dnes určo dojedu celý balíček, zbytek (večeře) dopíšu...
Ed. Tak miňonky jsem nezlikvidovala, ale babička nám dnes donesla balík perníčků, což je ještě horší :-/ Ach jo. Jinak jsem na večeři měla 2 malé krajíce chleba s máslem a hermelínem a mandarinku. Tak omezit to sladké a bude to snad OK.

Zpět na hlavní stranu blogu