10.01.08

10. leden 2008 | 19.20 |
Jak se právě cítím: Dost mě dneska bolela hlava, ale vzala jsem si ataralgin a zatím OK. Taky mi bylo nějak těžko od žaludku tak jsem si musela vzít colu light :-( ptž nic jiného bublinkového tu není a mně bublinky pomáhají.

Na co se těším: Až půjdu večer ven s přítelem. Sice bych možná radši byla doma v klídku, ale asi se o víkendu už neuvidíme, pokud pojede na to Slovensko. Já už jsem se rozhodla, že nepojedu. Nemůžu kvůli té pitomé fonetice :-/

Co mě štve: Fonetika. Aaaa, masakr. Spousta šílených pojmů a strašně odborných věcí. Síto prváku, zkouška na které se letí. Ale dá se přesunout na druhák, pokud teda člověk získá dostatek kreditů z jiných předmětů...tak uvidíme. Každopádně z ní vyšiluje celá naše třída, což mě moc neuklidňuje :-)

Co mě trápí: Že jsem zas taková lhostejná, slabá, nic se mi nechce. Vůbec nic. Ale věřím, že je to jen období. A že po zkouškovém zas budu klidnější, vyrovnanější a budu se cítit silněji :-) (Pokud mě teda nevylijou ze školy...ale tím by život neskončil a když nejde o život tak jde o h....).

Můj dnešní jídelníček:
snídaně: krajíc chleba s tav.sýrem a bezmasým salámem, mandarinka, několik perníčků
oběd: čočka s vajíčkem a krajícem chleba
svačina: nic, byla jsem jakási nafouklá
večeře: krajíc chleba s tav.sýrem a bezmasým salámem, mandarinka, 3 miňonky

Na co právě myslím: Stále mě točí to, jak mě spolubydla včera nařkl ze lži-je přesvědčený, že jsem neuklízela. Potřebuju si najít nový privát :-( Nechci tam za nima už ani páchnout, kua! Jenže když jsem to řekla (že se radši odstěhuju) tak hned, že je to ode mě hnusárna, nechat je tam ve 3 (teď je nás 5, ale jedna holka před maturou odchází) a že mě vzal jen proto, že se zná s mým přítelem a měla bych být vděčná a blabla. Já jsem, ale nenechám se sebou jednat jak s debilem a lhářkou! Jsem přesvědčená, že kdyby se jim tam někdy něco ztratilo tak to bude na mě, určitě! A už tam vůbec nechci jet...POMOOOC :-(

Zpět na hlavní stranu blogu