Dnes mě napadlo

14. leden 2008 | 21.23 |
takové "moudro" :-D Život je příliš krátký, aby ho člověk strávil na kompu (resp.na různých fórech) a ztrácel čas s jistými osobami. A přišla jsem i na takový miniseznámek v čem je blog lepší než diskusní fórum.
1. Člověk si může na blog psát co chce a nikdo, kdo nemá zájem, si to číst nemusí.
2. Může si tu dávat jaké obrázky chce a každému může být fuk, jestli je krvavý, depresivní nebo já nevím co. Koukat na ně nemusí.
3. Jelikož blog slouží jako deníček, může si tu člověk napsat třeba 1000 věcí, co ho štvou a kdo nechce tak si to číst nemusí a nemá tedy důvod rýpat, jaký je dotyčný tragéd, co si pořád stěžuje.
4. Příspěvky na blogu si nemusí číst lidé, kteří je považují za trapné, směšné nebo hloupé a klid budou mít obě strany.
5. A celkově je výhoda prostě to, že si tu člověk může napsat cokoli a není konfrontován s ostatními lidmi, kteří se všeho chytnou a napadají, ptž jsou buď zakomplexovaní nebo naopak namyšlení a myslí si, že sežrali všechnu moudrost světa jak je zvykem na fórech.

Takže z toho vyplývá, že všechny různý fóra naprosto eliminuju a budu se svěřovat a vypisovat už jen tady. Naštěstí mám nějaký kamarády v reálu (i když to tak nevypadá, muhehe) takže je zbytečný si je hledat jinde a když potřebuju s něčím poradit tak mám pana googla, spolužáky nebo prostě ICQ.
Btw, účastníky různých fór jsem si rozdělila na někoik typů-můj skromný názor, samozřejmě:
1. Falešné zmije, které jsou ze začátku ťuťuňuňu a když už jsou si "jisté v kramflecích" tak napadají a útočí na ty ostatní a myslí si jaké jsou hvězdy. Takovýho člověka jsem teda díkybohu zatím poznala jen jednoho, ale bohužel to nešlo vydržet a totálně mi znechutil fórum na který jsem chodila 3 roky...nojo
2. Vlezdoprdelky, které mění názor podle mínění davu, popř.kopírují názory těch "silnějších", aby nedejbože nebyli zkritizováni nebo "out".
3. Lidi, kteří si myslí, že snědli všechnu moudrost světa a jejich největším koníčkem je rýpání, moralizování a povyšování se.
4. Zakomplexovaní, kteří se na netu vybíjejí( to budu asi já :-DD)

Samozřejmě znám i hodné a milé lidi, kteří poradí, podají pomocnou ruku, je s nima sranda apod. a nemají zapotřebí se chovat jako ti výše zmínění.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dnes mě napadlo elenida 16. 01. 2008 - 14:23
RE: Dnes mě napadlo marieke 16. 01. 2008 - 14:37
RE: Dnes mě napadlo vanity* 16. 01. 2008 - 19:22
RE(2x): Dnes mě napadlo marieke 16. 01. 2008 - 20:04