Aktualitky za tento měsíc 21

22. červen 2010 | 10.30 |

jocosityCo poslouchám: Starou dobrou Mňágu, kolem dokola. Zjišťuju, že každý jejich text je TAK výstižný...

Co čtu: Brilantně napsané vzpomínky slavného izraelského spisovatele Amose Oze. Vřele doporučuju všem, které stejně jako mě zajímá moderní židovská historie, život těch, kteří museli utéct z Evropy do Izraele, situaci okolo jeho oficiálního vzniku, dlouhodobé krize zde, vyprávění o významných izraelských osobnostech atd. Až to dočtu, napíšu více.

Na co se těším: Ani nevím. Dneska mám rande naslepo, tak to nechci zakřiknout :-D Ale přinejhorším bude aspoň pivo a pizza a zabiju den :-D A na Jeremyho, cca za týden po roce přijede, yipee!

Co mě štve: První letní den a kosa jak v pr... A řetězec úmrtí dobrých umělců, který se nedávno spustil-Muk, Hopper, Smoljak a teď Dlouhý :-( Zato jistí lidé si užívají dovolenou, viz www.novinky.cz/zahranicni/203785-usa-bojuji-s-ropnou-skvrnou-sef-bp-mezitim-odjel-na-dovolenou.html To je výsměch celé planetě, jejíž půlku teď úspěšně ničí. Svině. A taky nová pravicová vláda svými zákony pro bohaté, ale o tom někdy příště.

Co mě těší: Letní procházky s Eli, i když lepší by byl i mužský doprovod. Ale nemůžeme mít všechno, že :-) A že jsme se zas našly s Evičkou :-)

Co mě zklamalo: Páteční akce...něco mi říkalo, že tam nemám chodit :-/ A zpráva od pána z minulých schůzek...tak ať si škubne hnátou :-P

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za červen zatím 2960 (momentálně 20.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz)

Motto pro tento týden: Šance zaklepe na dveře častěji, než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (Will Rogers)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 21 svesticka®pismenkuje.cz 22. 06. 2010 - 12:35
RE: Aktualitky za tento měsíc 21 marieke* 23. 06. 2010 - 10:29
RE: Aktualitky za tento měsíc 21 libor 23. 06. 2010 - 17:19