MISS ČR

22. leden 2008 | 11.55 |
Tak už to zase pomalu začíná. Finalistky vybrány a v březnu se opět vyhlásí NEJKRÁSNĚJŠÍ dívka v ČR. A aby toho nebylo málo, před pár lety vznikla i konkurenční Česká miss. Chápu, že pro mladé dívky je taková soutěž přitažlivá, doufají, že jim pomůže rozjet kariéru a samozřejmě koho by nepotěšilo dostat se minimálně mezi finalistky nebo soutěž přímo vyhrát. Já na tom ale nic tak úžasnýho nevidím. Už se těším až se na netu objeví fotky slečny s úplně normální postavou (ne vychrtlou) a titulky typu BOUBELKA Xxx se také dostala mezi finalistky Což je jeden z hlavních problémů-všecky tyhle soutěže jen propagují kult vychrtlosti a "krásy". Ale co je krása? Jen relativní pojem. A už vůbec neshledávám krásnou nějakou blonďatou husičku (nic proti blondýnám, já jsem taky blond, ale chápete jak to myslím :-), která jen počítá kalorie, drží diety a honí se za tím, aby z ní byla úspěšná modelka. Jestli jste se koukali na fotky podle MĚ deset nejkrásnějších žen tak většina z nich jsou gothičky anebo i blondýnky a herečky, ale (opět podle mého skromného názoru, nenutím to ostatním) s oduševnělým výrazem a hezkou postavou (ideální postavu má podle mě Kate Winslet, prostě krev a mlíko), ale žádná modelka. Ale abych se vrátila k tématu, nepřijde mi nic zajímavého na tom koukat se jak se slečny před zraky slintajících chlapů z poroty popř.doma u televize (i když možná se na vyhlášení dívají hlavně ženy a sní o tom, že by byly taky takové, nevím) promenádují v plavkách a když už mají ukázat, že jsou i chytré a nejen hezké tak to probíhá formou 5minutového rozhovoru, kde i inteligentní holka má akorát čas říct, že si přeje mír pro všechny :-D Tím netvrdím, že jsou modelky a missky hloupé, mnoho jich studuje VŠ, ale hloupá mi prostě přijde ta soutěž. Kdybych chtěla něco dokázat tak jdu na to jinak než že budu někde křepčit, abych dostala korunku.
Možná namítnete, že jim akorát závidím, ale co? Jak už jsem řekla líbí se mi úplně jiné typy než ty, co se hlásí do těchto soutěží. Že mě by nevybrali ani omylem? To už nějak přežiju :-D Že výherkyně získá popularitu, peníze a auto? Všechny tři věci si může člověk obstarat jinak.
Takže závěrem...letos se určitě zase dívat nebudu :-D ptž mě prostě štve cokoli, co v mladých holkách vzbuzuje pocit, že aby něco dokázaly tak na to musí být "krásné", hubené a hlavně se líbit chlapům :-/

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: MISS ČR mirka 26. 01. 2008 - 17:34