Proč?! :,-(

25. leden 2008 | 11.39 |
Jak už jsem psala, loni jsem ztloustla asi 8 kilo z cca 42 (jsem malá, takže to pro mě byla optimální váha) na 50. A jde to i vidět :-/ Dokonce i okolí mi říká, že jsem viditelně ztloustla a měla bych s tím něco dělat. OK. Už delší dobu se snažím. Nedržím dietu v klasickém slova smyslu natož nějakou drastickou hladovku. Ale nepřejídám se, neťápu všechno možné, nejím mastná jídla, slané jsem neměla už dlouho (nanejvýš nějaké mini preclíčky, ale třeba chipsy vůbec) a co se týče sladkého tak sice jím čokoládu, ale třeba jen pár čtverečků za den nebo půlku margotky a tak. Nesportuju, ale často chodím pěšky nebo se tahám s notebookem či s taškou na privát a báglem. Co se týče piva, které jsem dřív pila skoro každý den, od listopadu jsem měla jen 4 (jedno jsem ani nedopila a 3 byly minulý týden po fonetice, kdy mi bylo všechno jedno). Ale asi je to pořád málo, ptž zatím mi neslezlo ani půl kila!!!!! (Naštěstí ani nepřibylo, tím se aspoň můžu utěšovat). Z antikoncepce to není, tu beru už 3 roky a ztloustla jsem teprve nedávno. Snad se už ani nedivím těm anorektičkám, třeba taky chtěly zhubnout nějak rozumně a nedařilo se jim to, tak radši zvolily hladovku :-/ Ale takhle dopadnout nechci. Každopádně s takovým (vlastně žádným) tempem těch 8-10 kilo nemám šanci zhubnout! Takže jsem si dala plán:
-žádný slazený pití, minerálky jen neslazené, džus jen ráno k snídani, samozřejmě žádné pivo a limonády, čaj jen bez cukru
-už ani kousek čokolády za den (ojoj)
-naprosto eliminovat bílé pečivo
-jogurty jen light
-zkusit jíst odtučněný tvaroh
-uvažovala jsem i že bych ovoce nahradila zeleninou, ale třeba jablko má od zeleniny tu výhodu, že zasytí na delší dobu

A jestli ani to nepomůže tak fakt nevím :-/
Jinak první cíl: 45
Vysněná váha: 40 (Chápete to? Já, která jsem dlouhé roky měla kolem 42-43 kilo a najednou to je moje vysněná váha skoro!!! Je mi z toho strašně :-((( )

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Proč?! :,-( markisha 25. 01. 2008 - 12:18