26.01.08

26. leden 2008 | 21.07 |
I ta nejžhavější náruč jednou zchladne, i to nejvěrnější srdce jednou zklame, nejsladší vzpomínka jednou zhořkne. A nezbyde nic. Jen věčně neukojená touha a žal. Nevěřte lidem, zklame vás každý.
(Tento citát měla kdysi Vanity v podpisu a mně se už tehdy tak líbil, ž jsem si ho uložila do mobilu a dnes ho umím nazpaměť. Snad jí nebude vadit, že jsem ho sem dala, ale je to vážně pravdivé. Bohužel).

Na co právě myslím: Že jsme se dnes asi rozešli s přítelem. Nebo nevím. Vůbec nevím, co je a co bude. Každopádně buď mi to ještě nedošlo nebo čekám až to bude definitivní (?) ptž jsem úplně v pohodě. Jsem zvědavá, kdy mě ta pohoda přejde a fakt se na to netěším :-/ A ta neukojená touha? Jo, tu cítím pořád. (Nemyslím sexuální, že jo :-D). Akorát nevím po čem. Po čem vlastně toužím? Po klidu v duši a čistý romantický lásce, možná. No nic, hahaha, vraťme se do reality :-P

Co mě trápí: Pondělí se kvapem blíží a s ním i poslední test a to z literatury. A co celou dobu dělala marieke? Ano, flákala se. Dnes, dnes, stihnu to dnes a zítra. Jasně. Dneska jsem celý den spala a teď se mi vážně učit nechce. Takže zítra. To bude sranda. A pak si ještě musím opravit seminárku, jestli mi to neuzná, tak letím (neměla bych dost kreditů).

Můj jídelníček:
Tak včera jsem se vážně držela a myslím, že je celkem hezký:
snídaně: jahodový jogurt
oběd: zeleninová polévka+3 ks grahamové veky s pomazánkovým máslem a hermelínem
svačina: jahodový tvaroh light a mandarinka
večeře: řecký salát s olivami

Jenže pozdě večer jsem dostala strašný hlad a dala si s přítelem napůl smažák a pár kroket :-/

A dnes:
zeleninová polévka, dušená mrkev s bramborama a hráškem
velký sedmizrnný rohlík s pomazánkovým máslem, mandarinka, kousek eidamské cihly
3 polomáčené sušenky

Víc jsem toho ani sníst nestihla ptž jsem vstávala pozdě a pak šla zase na celé odpoledne spát.

Zpět na hlavní stranu blogu