29.01.08

29. leden 2008 | 17.49 |
Domácí motokrosař zajel do ložnice, tam leží nazí bledí plazi, rozmrazují emoce

Jak se právě cítím: Blbě, po dlouhé době mám motáka, brní mě z toho i ruce a je mi na vývrat. Ale teď jsem 2 a půl hodiny spala a je to lepší. A psychicky je mi už několik dní mizerně, pořád je mi do breku...ale nebrečím :-D

Na co právě myslím: S přítelem jsme se usmířili...teda tím stylem, že jsme si vůbec nepromluvili o tom, co bylo, ale zametli jsme to pod koberec. Ono se to stejně zas bude dřív nebo později opakovat a toho se bojím :-( Přitom se snažím, alě měl by i on, jenže už toho Silvestra mi řekl, že JÁ bych se měla snažit, JÁ se chovám děsně, JÁ bych měla být hodnější. On nic, že.

Co mě štve: Že letní semestr začíná už 11.2.! To je zachvilinku! Už jen týden a něco a zase budu muset jezdit na privát, otravovat se tam nudou a s pomalým netem a vídat se s mýma děsnýma spolubydlama. Kéžby se mi podařilo přestěhovat. Samozřejmě za někým od nás. Oni pak sice zas budou mít plnou hubu keců, že jsem je podrazila, ale to si měli rozmyslet dřív než mě začali obviňovat ze lží a vyčítat mi každou blbost!!!

Co si momentálně přeju: Abych tu včerejší literaturu udělala, jako celou jsem se ji naučila v neděli, celkem sranda, no, některý věci byly OK a některý mě zarazily, např.velký rozsah testu a hlavně rozbor básně na konci...proč tam radši nedal povídku :-/ Každopádně už chci mít volno, ptž pokud jsem to dala tak to byl poslední test...

Můj dnešní jídelníček:
snídaně: malinový nízkotučný jogurt, malé jablko
oběd: hrachová kaše s volským okem a krajícem chleba
svačina: 1 miňonka, kousek hermelína
večeře bude: celozrnná houska s pomazánkovým máslem, kousek eidmské cihly, jablko, 3 miňonky (snad mi to sladké pomůže na toho motáka)

Zpět na hlavní stranu blogu