26.10.09

26. říjen 2009 | 20.02 |

Tak a je to (konečně, protože už jsem toho vyřizování měla plné zuby). Už oficiálně nejsem studentkou Ostravské univerzity, o těch komplikacích jsem už myslím psala. Dopis o vyloučení mi měli poslat na konci srpna, poslali ho na začátku října, babě na poště nestačil úřední doklad místo občanky, která se mi ještě vyřizovala takže ho poslali zpátky a kdybych to potvrzení do konce října neměla (jakože mi ho nechtěli dát dokud si nepřevezmu dopis) tak přijdu o přídavky, protože na sociálce jim nestačí, že už místo OU studuju VOŠ, mamce tam řekli, že prej jsem mohla už státnicovat (jasně, za 2 roky, hahaha). Zasraná byrokracie. Dneska mi ten dopis konečně dali, byl vyvěšený na chodbě FF (chápete to, celá fakulta si mohla přečíst, že marieke je vyhozena, protože neudělala Morfo syntax 1! :-O). A s tím internetem (který je zařizován přes OU, ano) už mě taky serou, furt to nejede a správce sítě má čas jen 2 hodiny 2x týdně a tenhle týden ho už nezastihnu. Každopádně OU mě tak dokonale otrávila, že už nemám chuť  zkoušet ji zase. Ale nevím jak dlouho vydržím na VOŠce, protože brzo budeme psát první průběžné testy-hm, takže na němčině jsem zatím byla jen jednou (máme ji v pondělí ráno, jenže to mívám různá zařizování, protože v pátek toho na úřadech moc nevyřídím a jindy jsem v Ostravě), mikroekonomie je pro mě něco jako čínština, matika-ehm, do toho nějaké prezentace se kterýma jsem ještě nezačala...Když jsem v O.tak jdu po škole ma pivo a po příchodu na kolej jdu okamžitě spát (co tam taky bez toho netu... :-/) nebo jedu za přítelem a když jsem doma tak zapnu FB a už to jede-Music Challenge (momentálně jsem první mezi svými přáteli! :-D), Pet Society, FarmVille, Happy Aquarium...a takhle nějak zabiju několik hodin. Ale mám velkou motivaci se tam snažit udržet, tedy přítele, ono by to jaksi nemělo cenu kdybych já hnila tady doma a on dál studoval v O. :-( A slíbil, že mi se vším pomůže. Je to moje zlatíčko největší, v sobotu jsme měli měsíční výročí-první chlap v mém životě, co si na to vzpomněl sám od sebe :-O
Jo, začala jsem se zas dívat na SuperStar bo ta poslední semifinále jsem nestíhala a stejně tam už nebyl René :-( Momentálně tedy fandím Chodúrovi, Šenkové a Bendigovi a co vy?
Přeji pěkně strávený týden a středeční svátek, zítra zas odjíždím do beznetového království, sice si můžu půjčovat ntb od přítele, ale nemůžu od něj chodit na své soukromé stránky, takže jedině FB, ale přednastavím vám aspoň dva články. Tak zatím :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře