04.02.08

4. únor 2008 | 16.57 |
I know I have something free
I have something so alive
I think they shoot cause they want it
Please help me find a place
Somewhere far away I'll go
and you'll never see me again

Na co právě myslím: Bohužel můj blog objevili jistí lidé takže teď nechci psát, co se mi dnes stalo a co si o tom myslím, každopádně pořád nechápu co proti mě mají, nájem platím včas, jsem potichu, nekouřím tam, nikoho si tam nevodím...neřeknu kdybych tam dělala bordel, ale takhle? Nicméně už na to nemám nervy. Naštěstí stačilo napsat na spolužáky a hned jsem dostala 2 nabídky, jednu dokonce v místě odkud bych to měla 5 minut tramvají (ze současného privátu to mám 20 minut). Uvidíme. A jsem strašně ráda, že mám tak skvělý a ochotný spolužáky, vím, že se na ně můžu obrátit s čímkoli a vždy pomůžou. Už jsem to psala několikrát, ale mám vás rádaa doufám, že i mí současní spolubydlící pochopí, že budu šťastnější s někým od nás. Ale ještě nic není jisté.

Jak se cítím: Už líp. Dneska jsem skoro brečela vzteky a ponížením, když jsem se TO dozvěděla, ale to mi za slzy nestojí. Teď jsem u přítele a mám pohodku...jen škoda, že nemám školu kam bych mohla dojíždět :-( Ale už to musím nějak vydržet, vzhledem k tomu, že mi uznali seminárku postupuju do dalšího semestru a byla by škoda se na to vykašlat kvůli nějakýmu bydlení...

Co jsem dnes dělala: Vzbudila jsem se už v 8 a nemohla pak usnout tak jsem během rána přečetla celou knížku, pak jsem čentovala, byla na netu, kouřila jednu za druhou (byla jsem fakt v pr...), oběd, venku se psem a pak jsem šla za přítelem. Dnes už budu jen zabíjet čas na netu a mezitím si číst Šrímad-Bhagavátam, už se těším!

Můj dnešní jídelníček:
snídaně: celozrnná houska s tav.sýrem, oplatek Mila
oběd: rýže s karí a mrkví
svačina...ehm: skoro celá česnekovo-sýrová pizza
večeře: no, po té pizze to bude jen jablko

Zpět na hlavní stranu blogu