2+1 III.část

5. únor 2008 | 23.47 |
› 

Nebudou si přece celé turné před sebou předstírat, že se nic neděje. Na to je život příliš krátkej. I když odvahu zaklepat našel asi až po hodině.

Vůbec neměla rozespalý hlas, když zavolala ať vejde. Prostě věděla, že je to on. Okamžitě vklouzl k ní do postele a hned zjistil, že je nahá. Úplně nahá. Přejížděl jí rukama po těle a ona vzala jeho obličej do dlaní a líbala jej na zavřené oči. Neřekl by, že je v ní tolik něhy. Moc se mu to líbilo. Mazlil se s jejími prsy. Když se sklonil a začal něžně kousat bradavky, poprvé tiše zasténala. Měla krásná prsa, ne moc velká, ale pevná a sexy vystouplé široké bradavky, které mu chutnaly přímo sladce. Dokázal by se s nimi mazlit celé hodiny.

Přesto po chvíli zvedl hlavu, aby viděl její výraz. Oči měla otevřené, ale zastřené. Nevěděl to, ale byla vlhká hned, jakmile k ní vklouzl. A teď už se skoro neovládala a to teprve začali s předehrou.

Její rty si hrály s jeho ušním lalůčkem, jako by věděla, že to zbožňuje. Bylo to jeho snad nejcitlivější místo. Jednou rukou ho hladila ve vlasech a druhou po krku. Oplácel jí to. Když ji líbal na krku, cítil, jak se její horký dech přerývaně zrychluje a pak najednou klesla na záda a stáhla ho k sobě dolů. Rychle si svlékl mikinu a přitiskl se k ní. Když si ale chtěl rozepnout pásek, zašeptala: "Počkej" a překulila se nad něj. Líbala ho po celém těle, dokonce i na pažích, hrudníku i na boky, ale jeho kalhot se ani nedotkla. Přitom sama byla úplně nahá a to ho přivádělo k šílenství. Když ho konečně začala laskat alespoň na břichu skoro úpěnlivě ji poprosil: "Proboha, sundej mi už ty rifle."

"Proč, tobě se to nelíbí?" zasmála se tiše.

"Právě, že moc a proto to už asi nevydržím."

Hravě ho kousla do rtu. "Nemluv. Jsi stejný jako ostatní – chybí ti trpělivost. Všichni byste si nejraději okamžitě stáhli kalhoty a hupsli na to. Ale s dlouhým...drážděním...je to...mnohem...lepší." Poslední slova téměř neslyšel, protože mu je šeptala do ucha a zároveň ho na ucho znovu líbala. Skoro mu vyhrkly slzy jak byl vydrážděný na nejvyšší míru a nemohl nic dělat. Měla ho úplně ve své moci. Nic tak vzrušujícího v životě nezažil. A bál se, že se udělá už teď – i když bez sebemenší stimulace, jen tíhou toho pocitu. Měl ho napnutého k prasknutí. Konečně se ho dotkla a silně pohladila: "No ne, co to tu je? Stojí jako skautík v pozoru."

Už by to nevydržel. "Ty potvoro," zamumlal, nikoli zle, ale škádlivě. Vymanil se z jejího objetí a překulili se. Tentokrát se on skláněl nad ní a rozepínal si kalhoty. Konečně oba úplně nazí se k sobě přitiskli. Objímala ho jako by se bála, že jí najednou uteče. na oplátku ji vášnivě líbal. Co se týče hlubokých francouzských polibků s těmi vždy u cizích dívek šetřil, protože to považoval za příliš velký projev náklonnosti. Ale u Nely to nevadilo. Líbal ji takovým způsobem, že i ona z toho cítila všechno to zoufalství a silný nával něhy. Vycítila, že tohle Luky neměl nejprve v úmyslu, ale teď roztával. Už dlouho se v posteli nechoval k žádné holce tak vřele. Teprve po delší chvíli do ní pronikl a jejich rychlé, ale tiché oddechování poprvé přeťal Nelin výkřik. Nebylo to ale boletí, nýbrž vzrušením, které jí v té chvíli vystřelilo do celého těla.

"Miláčku, tebe to bolí?" vyhrkl zděšeně.

"Ne...ovšem, že ne...prosím tě – pokračuj!" A po chvíli: "Můžu...jít nahoru?" Měla to nahoře ještě radši. Necítila se pak tolik ovládána člověkem, který se nad ní skláněl. Přikývl, teď by udělal všechno, aby se jí to líbilo.

Když byla nad ním definitivně pochopil, že ta drobná dívka je naprostý fajnšmekr, nikdy ještě nebyl s holkou, která by znala tolik triků. Uchopila jeho ruce tak, že s nimi nemohl pohnout. To si k němu nikdy žádná nedovolila. Ale nebránil se. Nechal všechno na ní, protože to bylo prostě skvělý. A ji fascinovaly i jeho přivřené oči a pootevřené rty. Všimla si, že má mezi předními zuby trošinku mezeru – i to jí připadalo sexy.

Vyvrcholil docela brzy, ale tomu se nedivila, když už byl předtím úplně našponovanej. Chtěl se jí omluvit, ale umlčela ho polibkem. Tak strašně se třásla, že nemohla ani pohnout rukou. Nemohla ani mluvit. On byl víc při smyslech. Hladil ji po zádech, líbal na obličej a čekal až se uklidní.

Konečně promluvila: "A co dál?"

"Proč se ptát? Oba uvidíme."

Pevně ho chytla za ruku: "Zůstaneš tady?" Má strach, že odejde a příští dny si jí už nebude všímat, protože dostal co chtěl. Ale to Luky výjimečně neměl v úmyslu. Samotného jej překvapilo jak se dal šíleně unést, ale má pocit, že s tou krásnou holkou chce strávit ještě víc nocí a ovšem i dní.

"Kam bych chodil, hlupáčku? Za tím chrápajícím ožralou?" Oba se tiše zasmějí. Během noci se pomilovali ještě několikrát. Teprve k ránu mu Nela usnula v náručí. Přejíždí jí prsty po čele, po vlasech a přemýšlí. Ano, noci s ní budou krásné, ale hlavně ať od něj nečeká vážný vztah. To je pro Lukyho příliš svazující, příliš...silné.

Ráno, když už slunce svítilo do oken se s ní chtěl opět pomilovat, ale Nela prohlásila, že by už měli vstát.

"Prosím, prosím, ještě jednou!" žadonil šibalsky. Chtěl z ní stáhnout peřinu, ale odstrčila ho.

"Nehloupni nebo nevylezeme nikdy."

"Máme přece spoustu času."

"Ano, ale já chci vstát a jít se dolů nasnídat."

"Donesu ti snídani do postele," navrhoval a napadlo ho, že ani Marty by jej za takové romantické nápady nepoznával. Jako by mu četla myšlenky, prohlásila: "Měl by ses podívat za Martym. Určitě se po tobě už shání."

"Není přece blbej. Hele, já mám pocit, že mě chceš odtud prostě vyhodit."

"Jsi blázen? Tahle noc s tebou bylo to nejkrásnější, co jsem v poslední době zažila. Užijeme si ještě mockrát, určitě."
"Myslíš to vážně? Líbilo se ti to?"

"Moc. Ty se mi líbíš," řekla jemně a políbila ho. Šťastně jí polibek oplatil. Nakonec mu dovolila aby se ještě chvilinku pomazlili pod peřinou, ale pak jim oběma naráz zakručelo v žaludku a zasmáli se.

"Vstávej!" řekla rázně. "Uvidíme se dole na snídani."

"Tyranko," povzdechl si a začal se oblékat, zatímco ona ho schoulená pod přikrývkou s úsměvem sledovala. Než vyšel z pokoje sklonil se k ní a zlíbal ji tak hluboce jako by odcházel navždy. Jakmile za sebou zavřel, chvatně posbírala své věci a šla se osprchovat. Věděla, že je romantické sprchovat se společně, ale přece jen se své toaletě raději věnovala sama. Když se na sebe podívala do zrcadla, zazubila se jak blbeček. Měla skvělou náladu. Dobrá, oba dostali, co chtěli. Snad je čekají krásné vášnivé prázdniny. Zatím nemá cenu dělat si hlavu s tím, co bude potom.

V jídelně na snídani byli jen Luky a Marty, kluci z Greedy a Kaloš z Gangee ještě po včerejší pařbě vyspávali. Marty vypadal hodně špatně. Byl pobledlý a otrávený. Neměl sice nepřejícnou povahu, ale teď ho skutečně nebavilo sedět u stolu s těma dvěma, jimž pleť štěstím zářila do růžova, pořád se usmívali a pomrkávali na sebe. Ani se Lukyho nevyptával, jak si užili. Bylo to jasné hned, když s veselým pískáním vešel do pokoje a začal si česat své divoce rozcuchané vlasy. Marty akorát suše pronesl: "V příštím hotelu bych si měl objednat pokoj společně s Kalošem, co? Alespoň ušetříme."

"Jasně, máš pravdu."

"Takže to nebylo jen na jednu noc?"
"S Nelou? Kdepak!"

"To jí budeš motat hlavu celé turné?"

"Motat hlavu? Proč bych to dělal? Ona přece ví, že jde jen o to si pořádně užít." Zamyšleně se na Martyho podíval. "Snad nežárlíš? Já ti pořád říkám – taky si najdi jen nějaký oraz do postele. Bude ti líp. Nebo pojď někdy s náma," zasmál se.

"To těžko," ušklíbl se kysele Marty. "Pro mě je sex intimní věc mezi dvěma lidmi a ne třemi nebo rovnou celou grupou."

"A nespletl ses náhodou o pár století?" vysmál se mu Luky a Marty si znovu uvědomil, že jejich přátelství skřípe v jediné věci – v názorech na lásku a sex. Byl přesvědčený, že ty Lukyho jsou poněkud zvrácené a jenom čekal až mu to jednou dojde. Jenže to by se musel nejprve zamilovat. Marty přemýšlel, jestli by Nela byla pro Lukyho ta pravá. Byla stejný ďábel jako on, ale na druhou stranu taky inteligentní, milá a rozumná. Když si spolu povídali v autobusu rozhodně se nenudili. To ty Luky nikdy nepochopíš když je bereš jen jako chodící vaginy, ušklíbl se vduchu. Ale jestli Nela jako další z mnoha hodlala podlehnout jeho kouzlu a po pár nocích se nechat odkopnout, to byla její věc. Marty jen doufal, že na to bude mít dost rozumu. Nepřál té hezké a milé dívce zklamání. Rozhodně ale nebyl typ, aby jí svého nejlepšího kamaráda rozmlouval. Do toho se jim plést nebude.

A tak mlčky jedl snídani zatímco ti dva spolu bez ustání cukrovali a flirtovali. Erotické napětí mezi nimi cítil i Marty, ale nekomentoval to. Nechá tomu volný průběh, stejně jako to chtěli udělat oni. Ale právě tak nakonec dochází k těm nejzajímavějším věcem a zvratům.

Když za pár hodin odjížděli tourbusem, Nela a Luky zabrali největší sedadlo vzadu. Leželi si tam v náručí, tiše se líbali a hladili. Ostatní to nechali bez komentáře. Všem bylo jasné, že ti dva si spolu dřív nebo později začnou. Kluci se bavili mezi sebou, jen Marty seděl o kus dál, celou dobu koukal z okna a poslouchal MP3.

"Co je s ním?" zeptala se Nela Lukyho. "Pořád je takový samotář?"

"Ne, ale nedávno se s ním po 3 letech rozešla holka. Však on se z toho vylíže."

"Někteří se z toho nevylížou nikdy," prohlásila.

"No tak, proč takové smutné řeči? Vždyť my dva jsme teprve na začátku." Dneska asi potisící ji políbil a ona se k němu přitiskla. "Vůbec se mi dneska nechce zkoušet. Nejraději bych někam odjela jen s tebou a celé léto lenošila. Jsem hrozná, co? Přitom jsem se na turné tak strašně těšila a teď blbnu."

"Já to cítím taky takhle. Slibuju, že až skončí šňůra, tak pojedeme na nějakou dovolenou."

"Ty bys taky chtěl? Se mnou?"

"Jasně, ty hlupáčku. Jsou přece prázdniny."

Dorazili do dalšího města. Tentokrát si Nela s Lukym rovnou objednali pokoj společně. Luky se nemohl dočkat až se s ní znovu pomiluje. Položil ji na postel sotva za sebou zavřeli dveře. Jenže teď, když ji líbal a dotýkal se jí, cítil jako by byla napjatá. "Co je s tebou?" zašeptal a hladil ji pod tričkem. "Nemáš chuť?"

Odpovědi byla ušetřena, protože v té chvíli někdo hlasitě zabouchal na dveře. Kluci.

"Hele, víte, že je tady na okraji města docela dobrej aqua-park?"

"Co kdybychom tam vyrazili? Nač marnit jedinej den, kdy můžem řádit v bazénu?"

"Ale jestli chcete celý den zůstat zavření tady a válet se v posteli, tak prosím." Následoval výbuch smíchu.

Luky si povzdechl a šel otevřít. "Kde je Marty? Šel by taky?"

"Jasně, proč ne," odpověděl Kaloš, který s ním byl na pokoji.

"Zeptám se slečny. A nedělejte nám za dveřma bordel." Sedl si na postel vedle Nely, která se tvářila dost nevyzpytatelně. Nemohl poznat, jestli je za to vyrušení ráda nebo ne.

"Chtěla by ses tam podívat?"

"Co já vím? Nerada plavu, ale nechci trhat partu. Nemůžeme být celý den zalezlí na pokoji, když je venku tak krásně."

"Dobře, tak půjdeme. A já se tak těšil, že..." dodal na oko zklamaně, ale s úsměvem.

Hladově ho políbila na krk. "Však se dočkáš, rošťáku. Jen počkej, v noci ještě budeš prosit, abych tě přestala mučit."

"To nehrozí. Od tebe bych se nechal mučit od rána do večera."
"Haló, tak máme na vás čekat?!" volali kluci za dveřmi.

"Jo, sakra, už letíme," odsekl netrpělivě Luky. "Máš tady vůbec plavky, Nelly?"

"No jo, ale když já neumím moc plavat."

"To nevadí, můžeš se přece jen vyráchat." Šla si tedy do koupelny obléct plavky, ale jeho vykázala, ačkoliv ji všelijak přemlouval. "S tvou pomocí bych se nikdy nepřevlékla, to je jasný," odbyla ho sladce. Nakonec v plném počtu vyrazili, dokonce i Marty. Aqua-park byl opravdu krásný. Všichni kluci se okamžitě hnali do vody. "Ty opravdu nejdeš?" naléhal Luky na Nelu překvapeně.

"Půjdu až se mi bude chtít. Utíkej, já se nebudu nudit." Chvíli kamarády sledovala, jak se ráchají, ale pak se vrátila na deku a lehla si. Doufala, že se moc nespálí, ale měla na sobě tričko a kraťasy a nohy a obličej si před chvílí namazala. Pak dokonce usnula a když se probrala uviděla vedle sebe na dece Martyho jak se nad ní sklání.

"Ahoj," usmál se. "Ty jsi spala?"

"Na tom sluníčku člověk usne hned ani neví jak. Proč nejsi s ostatními?"

"Ti ještě řádí na tobogánech. Vsadím se, že vylezou až se tu bude zavírat. Zato ty ses ani nesvlékla do plavek. Proč?"
"Nevím...nechce se mi."

"Snad nejsi další z těch cvaklých holek, co se stydí za svou postavu? Koukni třeba na támhletu slečnu, má alespoň o 40 kilo víc a jak se promenáduje." Oba na otylou dívku pohlédli s úsměvem, ale ne zlým. Ani přetékající faldíky a pleskající stehna jí nezabránily hrdě se promenádovat po areálu v odvážných plavečkách.

"Náhodou, je to její věc, když se cítí dobře. Já prostě všechno moc řeším," řekla Nela.

"Takže ty fakt nepůjdeš do vody? Luky bude zklamaný."
"Proč by měl být? Ten se zabaví."

"Přinesu ti aspoň něco na zub. Chceš zmrzku?"

"Jasně. Vanilkovou."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře