Aktualitky za tento měsíc 15

1. březen 2010 | 20.31 |

smile25Co čtu: Jefferyho DeaveraSběratel kostí. Jeho úplně první bestseller, sehnala jsem ho až teď a samozřejmě špička jako všechno od něj.

Co poslouchám: O víkendu jsem si dávala starý dobrý grunge-Nirvanu, Alice in Chains, Pearl Jam a tak.

Na co se těším: Na jaro, léto...Jen se bojím, že zase budu sama. A s bandou z loňska už nejsem moc v kontaktu, jelikož se nebavím a ani se nechci vídat s P. A další kamarádi a kamarádky budou mít svoje plány. Snad se to nějak vymyslí nakonec :-( Takže vlastně ani nevím, jestli se těším. Jsem marná.

Na co se netěším: Na to, že ještě bude sněžit. A na čtvrtek, jestli bude ta pitomá stávka Já chci jet snad domů ze školy!

Co mě štve: Je toho víc takže asi
1) Dopravci prý uvažovali o tom, že tu čtvrteční stávku by udělali na celých 24 hodin!!!! A já se jako dostanu ze školy kdy? A zajímalo by mě, kolik lidí by vůbec přišlo, je nás hodně dojíždějících. A co kdybychom udělali stávku my cestující proti monopolu a vydírání Českými drahami??? Jsem si jistá, že ČD rozhodně potřebujou mít konkurenci, vždyť si dělají co chtějí a lidé závislí na jejich "službách" se nemůžou nijak bránit!
2) Měli jsme před pár lety u nás ve městě rockový klub. Nakonec se na pár let zavřel a tento měsíc ho budou, nově přestavěný, slavnostně otevírat. Bude tam diskotéka! Jenže piškotéky jsou u nás už tři (tohle bude čtvrtá) a undergroundový klub s živými, převážně rockovými/bigbítovými/ska etc.kapelami jen jeden-Opice. Dobrá, nic proti posluchačům diska, ale co si od toho slibují? Budou tam chodit patnáctiletí šamponci a barbínky trsat na Míšu Davida leda tak. Je to nefér. Chtělo by to nějakou vyváženost, celé město přece neposlouchá tuc tuc a nemají zájem chodit na piškotéky!
3) Samé debilní průběžné testy ve škole. Jak na základce. Dneska jsme jeden dostali, bo lidi z MO neumí držet ani pět minut hubu. Já tam aspoň dávám pozor, ale dojedu na blbečky, nenapsala jsem ani hovno, bo jsem s tím nepočítala vůbec. Ale vem to čert, podnikovka bude ještě libovější. Budem letos dělat nějaký projekty a příklady ve skupinách, už jsme se měli zapsat kdo s kým bude a já budu se slečnou, která tam vůbec nechodí a s bývalým, který to tento semestr taky dobře dlabe (ale to před ním člověk-já nesmí zmínit ani ze srandy, protože to přece není pravda a já jsem horší než on! :-D). A sama být nechci, nechápu tam ani ň. A bojím se, že ježibaba bude mít akorát tak škodolibou radost, když se nebudu mít ke komu přidat.
4) Zase mi hnisají uši a bolí bachor. Chuj s tým!

Co mě těší: Že zase můžu chodit na dlouhé procházky se psem, už o víkendu jsme se krásně prošliJen by to chtělo mát nějaký doprovod, nejlépe mužský. No nic. A že je babička zase doma. A Twiggynka moje krásná nejkrásnější žena na světě, že ji mám. 

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za únor 4860, od ledna opět pokles, ale mě by ty moje bláboly taky nebavilo číst :-D

Motto pro tento týden: Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, že vy jste pilot.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 15 ugisha 03. 03. 2010 - 10:42
RE: Aktualitky za tento měsíc 15 toruviel 03. 03. 2010 - 17:46