Blogy, které mě zaujaly 9

13. listopad 2009 | 22.16 |

brumbrumbrum.pise.cz/

Příjemný blog autora, kterému sice už dávno není -náct, ale rozhodně píše zajímavěji než mnozí teenageři s foteškami a krvavými obrázky. Patří tedy mezi tu věkově starší gardu na pise, jejichž články si vždycky ráda přečtu (mj.Contritus, Kobliha, Coro, Hospodyňka, New-old, Janus-však je jistě znátě :-). Medvěd píše o všem možném-jak ze svého života tak vtipné postřehy, články o F1, povídky, vyprávění o svém pejskovi, najdete zde i vtipy, komiksy a kvízy, prostě všechno možné a všechno příjemné.
Co se mi na blogu líbí: je to stránka pro chvíle pohody, články a postřehy o SuperStar :-D, nepřeplácaný design

lenicky-zahradka.blog.cz/

Na tyto stránky jsem narazila teprve dneska takže je ještě zdaleka nemám prošlé, ale hned mě zaujaly. Autorka studuje religionistiku, zabývá se geocachingem a během svých výletů za "keškami" fotí přírodu, zajímá se o ekologii a rostlinky, na internetu hraje fantasy hry a v reálu Go! a o tom všem i píše. V rubrikách nechybí ani tipy na knížky a filmy a je to rozhodně blog, který si moc ráda pořádně pročtu.
Co se mi na blogu líbí: články o různých zajímavých věcech, krásné fotky, nepřeplácanost

veruce.ic.cz/

Ačkoli s autory (jsou dva, i když Veruce píše mnohem častěji než její přítel-spoluautor) ne vždy souhlasím a celkově mají hodně rozdílné názory než já, pravidelně tento web čtu. A hlavně by to byla nuda, chodit jen na stránky, kde by všichni měli stejný pohled na svět jako já, že :-P Rozhodně je Veroniky blog velmi kvalitní jak designem tak hlavně obsahově. Zabývá se hlavně metalovou hudbou a psychologií, ale nechybí ani články o politice, historii, mytologii a dalších zajímavostech. Velké plus za skvělou (vlastní, pochopitelně) fotografickou tvorbu.
Co se mi na blogu líbí: krásný design, zajímavosti, vlastní tvorba

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 9 veruce 13. 11. 2009 - 22:34
RE: Blogy, které mě zaujaly 9 marieke 13. 11. 2009 - 23:27
RE: Blogy, které mě zaujaly 9 spytihnev-vlidny 15. 11. 2009 - 10:48