18.02.08

18. únor 2008 | 23.20 |
ghHola, nejprve vám chci poděkovat za dnešní opravdu vysokou návštěvnost...vůbec se nebudu zlobit když to tak bude pokračovat :-D Mám fakt radost. Bohužel dnes pro vás nemám nic zajímavějšího než mé každodenní nudné výplody :-( Přijela jsem domů až v 8 takže mi to moc nemyslí.
Jinak den to byl velmi zábavný...ráno jsem vstávala 6.45, dospala jsem se v buse, první hodina Fono-morfo-syntax s mou milovanou učitelkou, kde jsme si četli nějaký básničky jak u blbejch, pak hodina tupého zírání do kompů, psaní a kořeny-brali jsme nějakýho filozofa, který měl podobný názory jak HK :-D ale už jsem zapomněla jak se jmenoval, nějaký šílený jméno...ne, nebyl to Sókratés...ale ten zas tvrdil, že člověk vědomě nedělá nic, co by mu škodilo a bylo nepříjemný. Nejprve mě napadlo a co sebepoškozování...tím si přece člověk vědomě škodí...ale zároveň ne, ptž je mu to příjemný, ta bolest a uvolnění...takže opravdu nedělá to, co je mu nepříjemný...ehm, blábolím.
Jinak úplně me dorazila cesta domů. Celkem ráda jezdím busem ptž ve vlaku se bojím jenže tam byly tak slabý světla, že jsem si při čtení nkížky asi zničila ty poslední zbytky zraku co mám a řidič tam půlku cesty pouštěl do repráků, kerý byly nad mým sedadlem nějaké šílené country takže mi fakt málem hráblo.
No nic, fyzicky se mám taky skvěle-posmrkuju, kašlu a bolej mě průdušky a psychicky...hmmmm. Stručně řečeno mám takovou depku, že nemám chuť na jídlo a to už je fakt něco (taky jediná výhoda :-))) Ale stejně mi to všechno zničil jeden člověk, který prohlásil, že bych měla zhubnout a že "nemusím pořád žrát" ! Já vím, že jsem tlustá, ale už začíná být trapný jak mi to furt předhazuje...kdyby byl ten člověk štíhlej, vypracovanej a jedl zdravě tak neřeknu, ale takhle...tss.

Btw zjistila jsem, že česnek vážně způsobuje, že je člověk ve kvalitě vášně...asi bych ho fakt měla přestat jíst :-/
Dobrou noc a díky, že sem chodíte :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře