01.03.08

1. březen 2008 | 17.50 |
Závist a nevěra hlavu ti zamotala, kdyby jsi utíkal tak by tě nechytila. Nevidíš, neslyšíš, jenom tiše závidíš, problémy obcházíš, ulicema se procházíš, za hlavu odhodíš, všichni křičí a ty spíš, přestaň už závidět, nesnáší tě celý svět! (Criminal Colection: Nevidíš)

Jak se právě cítím: Dost bídně. Mí nejbližší lidi zjistili jaká jsem prolhaná svině. Něják jsem zjistila, že mám jen špatný vlastnosti. A lidi, který si myslí, že ne, většinou rychle svým úžasným chováním vyvedu z omylu. Za svůj život (jestli se tomu tak dá říkat, život by měl podle mě vypadat jinak) jsem udělala 2 zásadní chyby: 1) že jsem se narodila, 2) že jsem se nezabila po rozchodu s R. kdy jsem k tomu měla fakt blízko. Nebylo to primárně kvůli němu, ale kvůli pocitu, že už si nikdy nikoho nenajdu. Ech, našla, ale až se se mnou rozejde (a JÁ VÍM, že to dřív nebo později udělá) tak už to vážně bude konečná. Ono se lehce říká, že to vydržím, že stejně budu bydlet na samotě obklopená zvířátkama...praxe je jiná. Jenže já jsem taková svině, že až na svý chyby a odporný chování vážně dojedu tak se nepoučím. Já se totiž radši zabiju. Uteču před tím. V poslední době si po dlouhý době připadám zase jako totální psychotik. Ale ti si většinou neuvědomujou, že je něco špatně, já si uvědomuju úplně všechno, ale je mi to fuk. Já jsem se snažila. Ale nikdy mi to k ničemu nebylo. Všichni se ke mně chovali jakok hadře (řekla nechutně sebelítostivá marieke a dojatě zamáčkla slzičku). Proč bych se teda měla snažit, když je to na nic, aha?

Co právě poslouchám: Překvapivě...Criminal Colection a jejich album On hledá jehoTo bych mohla pořád...

Co jsem dnes dělala: Nic zvláštního, ale včera jsem si dávala na fórum Weight Loss Tracker. To je takový počítadlo, kde zadáte svou výchozí, současnou a cílovou váhu a aspoň máte před očima kolik už jste zhubli a kolik vám ještě zbejvá. Ty počítadla jsou i na jiný věci, třeba narozeniny, narození dítěte, prázdniny a tak...Hodně jich je nahttp://www.tickerfactory.comleč ouha, nevzali mi to tam s tím, že nepodporují cílovou váhu míň než 46 kilo :-D Asi zapomněli, že na světě jsou i malí lidi, třeba jako já :-/ Nakonec se mi to podařilo na http://www.3fatchicks.com/Bohužel mi sem nejde dát :-(

Můj dnešní jídelníček:
snídaně: rohlík s máslem a plátkovým eidamem
oběd: zelí s domácími knedlíky a sójovými nudličkami, mandarinkový kompot
svačina: jahodový jogurt, půl balíčku lískových jader
večeře bude rohlík s máslem a hermelínem, kousek eidamské cihly, jablko

Na co se těším: Na nic. Nečeká mě vůbec nic. Je mi už 21 let a ještě jsem nic nedokázala. To je fakt otřesný. Všichni buď pracujou nebo studujou nebo prostě mají nějákej smysl života. Já teda "studuju" a to je asi tak všechno. Žiju úplně pro nic za nic. A fakt není nic na co bych se mohla těšit. Kéž bych byla mrtvá.

Co mě dnes potěšilo: BouřkaZpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 01.03.08 chantelle 01. 03. 2008 - 18:57