CC, Sidearm, We Will Fly-Ostrava Marley 23.2.08

6. březen 2008 | 12.59 |
Tak konečně report z naprosto skvělýho koncíku, který jsem na konci února absolvovala v ostravském klubu Marley. Btw, moc pěkný a prostorný klub, spokojenost.
Jako první hráli Criminal Colection, kteří jako tradičně dorazili se zpožděním :-D (Jejich řidič Jožin z Dovolených narkotik asi zas po cestě spravoval auto :-D). Naštěstí vše dopadlo dobře a tak moji miláčci zahájili koncert. I když Henny, zpěvák a bubeník skoro po každým koncertu říká, že to byl děs tak mně se to jako vždy líbilo. Texty umím nazpaměť, hezky jsem si zaskákala, pohodka :-)
Po CC následovala ostravská punkrocková kapelka Sidearm, který jsem moc nevnímala ptž jsem odpočívala po CC :-D a kecala u stolu s ostatníma, ale měli sympatickou zpěvačku s fakt dobrým hlasem což vždy potěší :-)
A nakonec zlatej hřeb večera-němečtí punkrockeři We Will Fly, na který jsem se moc těšila. Už předtím jsem si je naposlouchala na jejich myspace profilu, ale naživo to bylo ještě lepší. Navíc jejich zpěvák Paul se narodil v ČR a skoro celou dobu na publikum mluvil roztomilou češtinou, bylo to moc sympatický :-) A hlavně jsem si skvěle zapogovala. Je fakt, že mě neláká vrážet do ostatních v kotli a padat na zem, ale skvěle jsem si zaskákala jen tak sama pro sebe, pro radost :-D Prostě spokojenost největší, absolutely great concert!
Velmi zajímavý byl také náš odchod oknem :-DDD Večer jsme s přítelem zakončili na Stodolní, ale tama jsme se jen procházeli dokud nám nepojede tramvaj a koupila jsem si zeleninový burger a pak schízovala, že dostanu salmonelu (moje spolužačka zná holku, která z nějakýho burgeru na Stodolní fakt salmonelu dostala :-( )
Naštěstí vše proběhlo OK a mrzí mě, že jsme nemohli jet na další koncík v Ově, o týden později, tentokrát ve Chlívě s Narkotikama :-(

A tady pár fotek. Abych se nechlubila cizím peřím, nejsou naše, přítel na začátku koncertu zjistil, že mu došly baterky ve foťáku :-/ Toto nafotila nějaká neznámá slečna a příteli je tento týden poslala po ICQ-děkujeme moc!

Criminal Colection
DSC00293.JPG

DSC00294.JPG

Sidearm
DSC00301.JPG

DSC00308.JPG

We Will Fly
DSC00327.JPG

DSC00335.JPG

DSC00325.JPG

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře