09.03.08

9. březen 2008 | 20.51 |
Má milá rozmilá neplakej!
Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí,
na naši bílý posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví?
Zejtra si lehnem do rakví.
(František Gellner: Perspektiva)

Jak se právě cítím: Ó, docela skvěle. Už druhý den spím 14 hodin (12 přes noc a 2 odpoledne) a zejtra (ba dokonce ani pozítří...echm ech) nemáme školu :-D Takže až do středy žádný ranní vstávání, žádný ježdění sem a tam, žádná fonetika a žádnej privát. Tralala.

Co právě poslouchám: RHCP a jejich album CalifornicationDneska jsem dostala pocit, že by to chtělo nějakou novou hudbu do kompu a tak jsem si od této skupiny stáhla kromě C. i stejně slavné Blood Sugar Sex Magik, který jsem ještě celý neslyšela tak se těším :-) No a dále stahuju System of a Down, jejich úplně první album, potom diskografii od New Found Glory a The Singles Collection od Blink 182. NFG teda neznám, ale jeden kamarád je miluje a slyšela jsem i pozitivní názor od jedné slečny z fóra tak je zkusím :-D A co se týče Blinků...dřív jsem je považovala za kinderpunk a nijak mě nebrali, ale co se znám s klukama z CC tak mi něják přišli na chuť :-)

Co právě čtu: Začla jsem dalšího Prabhupádu, ale teďka koukám, že tu má mamka z knihovny Sue Grafton a její další detektivku s Kinsey Milhone. Její knížky mě děsně bavěj, ptž Kinsey je fakt úžasná a má to spád a celkem i humorný děj, takže se do toho pustím :-D Bude hůř totiž :-/ Zejtra jdu do knihovny a musím si sehnat Beowulfa a Canterburské povídky, brr. Kdyby to aspoň nebylo tak tlustý. Mně jinak bichle nevaděj, ale musí mě to bavit a představa toho jak louskám 500 stránek středověký anglický poezie mě vážně nevzrušuje. A ještě k tomu to budu číst česky i když to nemáme...ale to se v AJ snad ani nedá...Ono je to totiž napsaný středověkou angličtinou, která zní něják takhle: Waes se grima gaest Grendel. (Hahaha)

Na co se těším: Na příští pátek...až se přítel vrátí a zase u nás přespí a budem koukat na Život Briana. Nechápu jaktože jsem takový kultovní film ještě neviděla! A miluju Monty Pythony. Těším se! A taky na středu, zase :-D Oběd v Burfi, mňam, a pak na Stodolní s maj klásmejts (snad).

Co si momentálně přeju: Tuhle se J. zmínil, že by si zajel na nějákej gothic sraz a mé ucho okamžitě zbystřilo. Takže si přeju, že pokud pojede tak abych mohla jet taky :-P Gothic sraz...fíha :-D

Co jsem dnes dělala: Spali jsme s přítelem až do 12, pak jsme se ještě chvíli dívali na TV a kecali s mamkou, šla jsem ho odprovodit na bus, naobědvala jsem se, flákala se na netu a pak šla ještě na 2 hodiny spát což nechápu. Vzbudila jsem se kolem 6, četla si, navečeřela, šla se psem, prostě klasika...A teď bych šla klidně zase spát, ale to už by bylo trochu moc. Asi si budu číst :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře