11.03.08

11. březen 2008 | 21.24 |
Gothic_Gothic_GNa co právě myslím: Je to asi zázrak...ale už se skoro těším do Ostravy! Doma už nemám do čeho píchnout :-/ Lépe řečeno, nedokážu se k ničemu dokopat. Mohla bych třeba psát úvahu na téma Does the Human Activity Make the Earth a Better Place? Ale opravdu se mi nechce. Jó, kdyby stačila krátká a jasná odpověď-tedy NO, ale to asi nebude :-D Navíc mi už skoro chybí nějaká společnost...přítel je v Přerově bez přístupu na net, kamarádky v práci, na ICQ taky celkem mrtvo...Zítra to snad bude fajn...máme jen jedno 90 minutové cvíko a pak od půl 1 volno, takže si zajdu do Burfi na oběd :-P ve 2 mám sraz se spolužačkou z jazykovky, kterou jsem už strašně dlouho neviděla a moc se na ni těším :-* no a poté snad Stodolní se spolužáky, ale je mi nějáký divný, že na spolužácích ještě furt nic není...to by mě mrzelo, ptž bych pak musela na privát a na to se opravdu netěším...zas takové zázraky se nedějí :-D

Jak se právě cítím: Bolí mě hlava a šíleně se otravuju. Před chvílí jsem si hrála se psem...lámala mu nohy, vypichovala oči, pálila uši zapalovačem a tak. Ne, blbej vtip samozřejmě! Akorát jsem mu oblíkla nějaké staré tričko, kolem hlavy uvázala ručník, nosila po bytě a škádlila ho s kostičkou. Já se tak strašně nudím. Bé.

Co právě čtu: Sue Grafton jsem přečetla během dvou dnů jedním dechem, ptž to se jinak nedalo :-) A teď jsem začala sbírku povídek od McBaina-Ruská ruleta. Není to špatný, ale 87.revír je stejně lepší! A vracím se k tomu Prabhupádovi, toho si beru do Ovy.

Co poslouchám: Dneska jsem si pustila debutový album od System of a Down (jmenuje se stejně jak kapela). Hukot teda. Nebylo to špatný, ale mohli to trochu víc propracovat. Nějaký hudební fígle, víte jak to myslím. Ale když má člověk zrovna chuť na nářez tak proč ne. A nejlepší jsou Spiders
http://www.youtube.com/watch?v=tXaIFJTRhrw Vzpomínka na Hladnov, jojo.

Na co se těším: Na pátek. Až se vrátí přítel a snad půjdem na koncert...hádejte čí...to nikdo neuhodne...Criminal Colection! :-D Těším se moc :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře