7.10.10

7. říjen 2010 | 16.01 |

goth8Živote, zpomal, nestíhám :,-(

Dnes jsem se dozvěděla nepříjemnou věc. Většina státních VŠ prý neuznává titul DiS. takže Bc.se dá zkráceně dělat jen na soukromých VŠ :-( Sice jsem teď na soukromé VOŠ, ale rozhodně neplatím 65 000 za rok :-/ Takže tím by padly mé plány ohledně Opavy nebo ještě lépe Uherského Hradiště, protože tam je cestovní ruch na státních. Leda další 3 roky dálkově a to budu mít DiS.až za rok a půl, teprve jsem začala druhák. Takhle si (s prominutím) zesrat život kvůli jednomu zápočtu z morfologie na Ostravské univerzitě. No nic. V lednu mi bude 24, nemám žádný titul, s přítelem jsem necelé 2 měsíce, zatímco holky i mladší než já už dávno s někým bydlí, plánují miminko nebo ho dokonce čekají. Vždycky jsem chtěla být mladá maminka, ale s takovou budu akorát tak starý student. A příteli je už přes 30 a vím, že nebude chtít dítě ve 40, aby mu nakonec nebylo 60 až dítě bude maturovat. Jsem prostě do života nepoužitelná.
A vůbec, celý týden mám velice blbou náladu, tak dlouho mě už nikdo nevytočil. O co jde? Teď poprvé (a rozhodně NAPOSLED) jsem jela tento šk.rok na koleje už v neděli. O vlaku natřískaném až po strop ani nemluvě, v pondělí ráno sice jede taky hodně lidí, ale dá se i sednout, v neděli večer se nedá skoro ani stát, jen se někam tisknout. Ale o to nejde, dojedu na kolej...a internet v mém pokoji (u holek ne) PŘEKVAPIVĚ odpojený! Fakt jsem se rozbrečela vzteky, ne, že bych bez netu nemohla žít, ale kua, mám ho zaplacený na 3 měsíce, z toho celý první týden školy nešel vůbec! Ráno jsem šla do školy už na 7 (takže jsem se stejně nevyspala o moc víc, než kdybych jela v pondělí ráno), abych to před vyučováním stihla pořešit přes maily, ale ve škole taky zrovna nefungoval *hysterický smích* Nakonec jsem zavolala přímo hlavnímu technikovi z Centra inf.technologií Ostravské univerzity, kteří na našich kolejích "zajišťují" internet a on  mi řekl, že nemám zaplaceno Shocked Shocked Shocked a ať mu znovu pošlu nebo napíšu číslo účtu, specifický a variabilní symbol atd. Pak mi teda řekl, že je to v pořádku, ale že internet mi půjde až zítra (tedy od úterý-kupodivu fakt jde,už jsem s tím ani nepočítala). Takže oni mě skoro obviní, že nemám zaplaceno Shocked přitom to já bych po nich mohla chtít prachy zpátky plus proplatit internetovou kavárnu do které jsem musela chodit ten první týden! Omluva samozřejmě veškerá žádná a v hotovosti to prej platit nejde. 
Pokud někdo ví o dobrém bezdrátovém připojení do 300 Kč měsíčně (nestahuju, stačí mi jen surfovat a mít puštěný Skype nebo ICQ) ať prosím napíše tip.
Snad si o víkendu spravím náladu u přítele a vyjde nám výlet do Kroměříže :-) (Musím se podívat, kde brzy skončím, ha ha). Všem přeji hezký zbytek týdne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 7.10.10 zlomenymec 07. 10. 2010 - 16:33
RE(2x): 7.10.10 marieke 07. 10. 2010 - 19:00
RE: 7.10.10 blackbeautiful 10. 10. 2010 - 19:19