1.9.10

1. září 2010 | 21.28 |

FLYFLYFLYFuj, nechápu jak jsem se mohla ještě nedávno tak rouhat a přát si konec prázdnin! Teď si naopak přeju, aby neskončily :-( Škola ještě ani nezačala a už mě zas úplně vytáčí. Ta jejich dementní organizace, to je k pláči. Dnes na 8 ráno jsme měli zápis. Ještě dva dny předtím jsme se spolužákem řešili jaktože na webovkách pořád ještě nejsou žádné aktuality. Dali to tam až den předem (na hlavní stránku), jinak to bylo ukryté kdesi v harmonogramu. Tak tam volám dokdy tam na ten zápis jsou. Bohužel mi to nezvedla naše slečna ze studijního, ale protivná sekretářka a bububu, musíte přijít na 8, učitelé už budou čekat. Jen jim asi nedošlo, že dojíždějíci ještě nemají koleje a intry, aby tam mohli přespat, takže v 6:20 vlakem, paráda :-/ Většina lidí tam samozřejmě nebyla a zápis proběhl tak, že jsme si opsali do indexu předměty a šli (jeli-2 hodiny tam a 2 zpátky) domů. Aspoň jsme šly s holkama na kafe, na děcka se těším, ale jinak pruda :-/ Rozvrh taky ještě vůbec netuším, ten zas bude kdoví kdy a bude se 5x měnit. Co mě ale fakt dostalo je, že budeme mít AJ společně se začátečníky!!! Takže hledám nějakou jazykovku na odpolední kurzy jinak v AJ na téhle škole úplně zakrním :-/ Kdyby si to četl někdo z Ostravy a věděl o nějaké dobré jazykovce (já vůbec netuším) tak ať se ozve, děkuju.
Jinak počasí teda hnus, vůbec to nevypadá, že ještě před 2 týdny bylo krásně a horko. Už víc než týden jsem kvůli tomu nachlazená jak cyp a z toho deště, zimy a tmy je mi na nic. Snad aspoň na to slavné Záření bude ještě ucházející.
Možná bych mohla pomalu zrekapitulovat prázdniny, ale ono se celkem nic nedělo, jako vždy. Žádné moře, žádná chata, žádný fesťák, jedna ZOO se sestřenkama, několik chlastaček, asi 2 koncerty (na poslední-venkovní minifesťáček jsem nemohla, protože jsem z toho zas...počasí onemocněla), velké trápení kvůli b. a kdybych se konečně neseznámila se svým úžasným mužem tak se fakt i do té školy těším. 
No nic, konec naštvaného podzimního výlevu a všem studentům šťastný start do nového školního roku!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1.9.10 constricted 02. 09. 2010 - 17:22