Nové zajímavosti o UFO

30. září 2010 | 22.20 |

Nedávno jsem na novinkách.cz narazila na pár nových zajímavých článků o UFO.  

www.novinky.cz/veda-skoly/208476-lidstvo-zanikne-pokud-neosidli-behem-200-let-vesmir-tvrdi-hawking.html

Stephena Hawkinga si opravdu vážím a je dost možné, že to tak jednou dopadne-i když my se toho asi ještě nedožijeme, ale přesto se mi tato představa moc nelíbí, zejména po shlédnutí filmu Avatar. Samozřejmě, to je jen vymyšlený příběh, ale co se týče lidského chování a morálky tak si nedělám žádné iluze. Až si zničíme naši planetu tak půjdeme decimovat další? Asi ano, protože lidé jsou nepoučitelní. Ledaže by nám dali mimozemšťané buď za vyučenou nebo nám ukázali, jak žít v míru a hlavně v souladu s přírodou, ale stálo by jim to za to, popř.stáli bychom o to my? I teď existují lidé, kteří dokáží komunikovat s elementárními bytostmi, které chtějí, abychom se k sobě a svému prostředí chovali slušně-a jsou považováni za blázny.

www.novinky.cz/zahranicni/svet/212524-osn-jmenuje-zastupce-lidstva-pro-komunikaci-s-mimozemstany.html

Zajímavé, taky jsem přesvědčená, že nejsme ve vesmíru sami a rozhodně to podle mě není hloupost. Ale návštěva naší planety mimozemšťany podle mě pořád patří do spíš do říše sci-fi a vůbec, umíte si to představit? Ten zmatek, který by vznikl? Stejně by nám neřekli, že se s námi opravdu zkontaktovaly cizí civilizace a kdyby ano, tak by to spousta lidí považovala za kachnu a do toho by vznikla spousta konspiračních teorií. Navíc nevíme, jak by se k nám mimozemšťané chovali-přišli by v míru? Nebo by nás chtěli zničit jak to s oblibou popisují katastrofické filmy? Nebo by přišli naoko v míru, ale později si nás podmanili tím, že jsou na vyšší úrovni (viz předchozí článek)? Myslím, že ani toho se nedožiju, ale je to zajímavé téma k zamyšlení.

www.novinky.cz/zahranicni/amerika/212644-ufo-se-udajne-zajima-o-americke-jaderne-rakety.html

Tak tohle mi už přijde trošku přitažené za vlasy. Že by to oznámili takhle natvrdo? Vždyť dodnes americká vláda ani nepřiznala či aspoň nenaznačila proč a k čemu slouží tzv. Oblast 51, takže že by přiznali tohle? Nebo, že by to někdo mohl oficiálně prohlásit aniž by mu za to hrozily nějaké problémy? Těžko říct. Každopádně by to bylo fajn-deaktivovat jaderné rakety a třeba by to znamenalo, že nám chtějí mimozemšťané naznačit, že něco děláme špatně, ale to už je opravdu spíš sci-fi :-)

A co si o tom všem myslíte vy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nové zajímavosti o UFO constricted 01. 10. 2010 - 20:10