20.03.08

20. březen 2008 | 21.47 |
I'm no Barbie doll
I'm not your baby girl
I've done ugly things
And I have made mistakes
And I am not as pretty as those girls in magazines
I am rotten to my core if they're to be believed
Why do you love me?
It´s driving me crazy
(Garbage: Why Do You Love Me)

Jak se právě cítím: Dneska je mi dost zle. Že jsem unavená chápu (i když odpoledne jsem spala asi 2 hodiny a efekt žádný), ale strašně se mi motá hlava. Pitomý nízký tlak. A pobolívá mě břicho. A ještě k tomu mám blbou náladu, že já jsem už několik dní doma a přítel je už několik dní v práci-od 9 ráno do 8 večer. A já se tak těšila jak budem spolu když mám volno až do středy :-( Fňuk.

Co mě štve: Mám pocit, že jsou Vánoce ne Velikonoce. Ne, že bych je něják prožívala. Fakt mě neberou. Zvlášť ty naše stupidní zvyky-chlap vás zmlátí a něco za to dostane. Když to řeknu doooost nadsazeně, tak skoro není divu, že je u nás tolerovaný domácí násilí když výprask ženských je u nás tradicí. Ale to jsem odbočila. Jediný, co se mi na Velikonocích líbí je to vítání jara, ale letos nebude asi ani tohle, když venku sněží a je tam bílo a mráz, že.

Co mě trápí: Že když mám volno tak prostě nic nedělám. Samozřejmě jsem to měla pěkně rozplánovaný-jeden den překlad anglické morality z 15.stol. (fujky fuj!), další den přepisování poznámek, další den transkripce...haha. Plány dobrý, že. Ale toho Everymana si nechám až zas budu v Ově, aspoň tam zabiju čas.

Co mě potěšilo: Ranní ehm ehm...krátký, ale dobrý :-P A pokec with my best friend ever...I luv u Vejunko moja! :-P

Na co se těším: Tak přece jen na něco spojenýho s těma svátkama...na mazanec a na bramborovej salát, mňam mňam, se nemůžu dočkat :-D


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře