Aktualitky za tento měsíc 7

18. říjen 2009 | 22.35 |

okoCo poslouchám: Asi mi něco spadlo na hlavu, momentálně si ujíždím na nejšílenějších 80s hitech, popíkových ploužákách apod.
Co čtu: Dvanáctou kartu od Jefferyho Deaveraa Ničivou nejistotu od Natashi Cooper-napůl detektivní a napůl psychologický příběh o holčičce, kterou někdo unesl z dětského hřiště v parku.

Na co myslím:  Na J. jak mu je :-/ A na to jak rychle člověk dokáže něco přehodnotit když to, co dělá nebo dělal vidí u někoho jiného a ještě k tomu u někoho na kom mu záleží.

Na co se těším: Na přítele a na 2 dny volna příští týden, které strávíme spolu buď u něj doma nebo na výletě jak navrhuje moje kamarádka.

Na co se netěším: Další týden (týdny?) na kolejích bez netu, je to fakt v nedohlednu kdy to bude :-/

Co mě štve: Ostravská univerzita...ba přímo sere! Nechcou mi dát potvrzení o ukončení studia, které mamka potřebuje na sociálku, ty baby na studijním jsou protivné jak ... (měly by si vzít příklad z "naší" Zuzky) a zrovna jsem zjistila, že mi zrušili registraci IP adresy na kolejích i když to mám už zaplacené tak tam pro změnu budu minimálně další týden bez netu :-/ Jako s tím potvrzením jsou už fakt trapní, nemohla jsem si vyzvednout dopis o ukončení studia bo ještě nemám novou občanku a ten náhradní doklad z úřadu mi tam neuznali :-O a že prej do té doby jsem jejich studentka...Měla jsem sto chutí říct Fajn, tak já budu studovat dál a udělám si letos ty státnice, jo? Fakt fraška toto.

Co mě těší: Přítel. Vším. Ale to by bylo nadloooouho:-)

Návštěvnost blogu za tento měsíc:Za říjen zatím 2504 (momentálně 21.místo z 50 nejčtenějších blogů na píše)

Motto pro tento týden: Svět nikdy nebyl bez růží, kdo spíš než milenci to vědí. (Jaroslav Seifert)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 7 ugisha 19. 10. 2009 - 17:29
RE: Aktualitky za tento měsíc 7 spytihnev-vlidny 22. 10. 2009 - 18:29
RE: Aktualitky za tento měsíc 7 marieke 25. 10. 2009 - 11:36