Novinky :-)

23. březen 2008 | 12.07 |
kresli.jpg►Objevila jsem kouzlo rozcestníků :-D Takže články co byly původně v rubrice Music najdete roztříděné v podrubrikách Videoklipy, Biografie a recenze a Reporty z koncertů (zbyla mi tam omylem ještě stará rubrika, která nejde smazat, že prej obsahuje články i když tam žádné už nejsou Za toto nedopatření se omlouvám), dále rubriky Day By Day, Můj svět a Moje názory najdete pod trefně nazvanou složkou Moje chorá mysl a nakonec nová rubrika Tajemno.

►Zato jsem smazala rubriku Hubnutí, ptž stejně už asi nikdy v životě nezhubnu, spíš naopak, vesele kynu a kynu...až budu mít 100 kilo tak dám fotky jako antithinspo, haha. Navíc koho zajímají moje jídelníčky, že. Leda tak jako varování co nežrat.

►Už asi před časem jste si všimli, že jsem dala pryč žabičku ze záhlaví. Ne, že bych chtěla, ale (s)prostě mi ji smazali :,-( Tak jsem si vybrala tu kytku ptž byla jedna z mála v zeleném odstínu. Je tu sice nová žába, ale ta je ošklivá a má šílené zářivě rudé pozadí. Každopádně brzo by měl přijít nový design-vlastní :-)

►A samozřejmě děkuju za zvyšující se návštěvnost. Momentálně jsem na 41.místě v počtu nejčtenějších blogů na píše, to potěší :-) A ty komentáře (nebo spíš nekomentáře :-P) teda už nějak přežiju, že jste to vy... :-P Tak aspoň hlasujte v nové anketě, díky :-)


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Novinky :-) blackbeautiful 23. 03. 2008 - 22:54