ANTI

24. březen 2008 | 12.30 |
Dnes trochu negativně. Aneb co všechno vnímám jako anti...

ANTI-POZÉŘI: Mám na mysli perly typu: "Miluju punk. Nejraději mám Avril. Punk pro mě znamenená nosit roztrhané hadry a tvářit se zle." Takoví lidi neviděli punk ani z rychlíku. Co furt všichni mají s tím, že Avril je punkerka? OMFG. Tihle "punkeři" asi nikdy neslyšeli Sex Pistols, Ramones, Misfits, Dead Kennedys, Totáče, NVÚ a další klasiky světového a českého punku...Prostě pozéři. Stejně tak mě dostávají mladé gothičky, které si na blog zkopírují článek o gothické subkultuře, který je na každém takovém blogu, přihodí Satanskou bibli a zbytek blogu zaplácají krvavými foteškami. Taky goth jak kráva...A co emo kdis? No, tak to už je kapitola sama pro sebe...
Btw, skvělý článek nebo spíš povídka zde:http://www.dark-temple.szm.sk/claudy.html

ANTI-IN A COOL STYL PSANÍ: Thag tho me dosthawa. Nemayi phaq problemy s diqtathy we szqole? Uzh ysem si zwykla na blogiiiisky, lidišky, fotešky, wsechny was lafinkuju, doqonce ysem narazhila na zamenowani ř za ž (pžidat), ale na tenhle upa supa cool prawopis si faqt nezvhyqnu.

ANTI-FAŠISMUS: To už asi víte, že :-) Nenávidím nácky a fašouny. O jejich do nebe volající vypatlanosti volá už jen to, že obdivují zrůdu, která by je do toho plynu časem taky poslala, ptž Slované pro Hitlera byli taky podřadná rasa, ne? A ty jejich názory, co ze sebe blijou, to je na mě moc. Samozřejmě dělám rozdíl mezi OiSkins, sharpáky a nepolitickými skiny, ti mi nevadí. PUNKS & SKINS UNITED FUCK OFF NAZI.

ANTI-VELIKONOCE: Jako vítání jara a hlavně pár dnů volna mi nevaděj. Letos ale vítaly spíš sníh :-/ Jinak Velikonoce ignoruju kvůli těm debilním českým tradicím. Víte, že v cizině si o nás myslí, že jsme tady barbaři když o svátcích mlátíme ženy a vysvětlujeme to tím, že je to pro jejich dobro, aby byly zdravé? Jasně. Radši budu celej rok nemocná než abych se nechala zmlátit od chlapa a ještě mu za to něco dávala *smajlík, co si ťuká na čelo*

ANTI-SANTA: Ehm...No tak Vánoce taky moc nemusím, ale ten Santa mi pije krev. Za komunistů jsme přijali ruského Dědu Mráze, teď zas amerického cocacolového dědouše v červeném oblečení a soby. Kdy konečně budem mít NAŠE Jezulátko?

ANTI-SIRMA: Naše fonetikářka. Ta ženská je posedlá ďáblem. Když projde po chodbě tak se zhasínají světla. Lidem z druhé skupiny řekla, že jí připomínají děti s lehkou mozkovou dysfunkcí, materiály často posílá v neděli večer kdy už jsou mnozí z nás na kolejích a privátech a nemají si to jak vytisknout a celkově je šílená, z fonetického testu strhává body za špatnou gramatiku, myslí si, že je strašně vtipná atd. atd. No, však to znáte, takoví učitelé se najdou všude.

ANTI-PRO ANA: Neodsuzuju holky, které spadly do anorexie ani neví jak. To se bohužel stává. Odsuzuju holky, které založí pro-ana blog, kde se s ostatníma podporují v drastických hladovkách a sypou hlášky typu Vnitřní krása je jen pro tlusté lidi, Hodné holky nejí, Thin is in a podobné bláboly, radí si jak hubnutí zamaskovat před rodiči, tvrdí, že anorexie je jejich kamarádka...a vrcholem blbosti jsou pro mě holky, co doslova touží po tom stát se anorektičkou.

ANTI-OSOBNOSTI: Ne, že bych je nenáviděla. Vůbec je neznám. Jen z médií. Ale nějakým způsobem se prezentují a člověk si chtě nechtě udělá názor. Momentálně mé anti vedou tihle 3:
1. Módní guru Martin Vaněk. Že je slizkej a nechutnej to bych tak neřešila, ale ty jeho bláboly, co ze sebe vypouští, z toho nemůžu. Ideální váha na 177 cm je 48 kilo. Znám dobrý trik jak zhubnout, děvčátka-po jídle si strčte kávovou lžičku do krku. O lidech, kteří jsou proti kožichům tvrdí, že jsou to blázni a fanatici, ptž on drahé kožichy miluje. Atd. Zajímalo by mě, jestli ty své blitky myslí vážně nebo jestli si ze všech dělá (blbou) srandu...
2. Agáta Hanychová. Svůj názor na Miss jsem už psala, ale stejně mě překvapilo jak se zrovna ona mohla umístit na 3. nebo 2.místě, teď nevím. Vždyť vážně vypadá jak kačer Donald a ještě si myslí, že je to strašně sexy všude špulit pusinku a nakrucovat se. A její chování k tomu...taková česká Paris.
3. Paris Hilton. No comment. Snad jen, že její hlášky by se měly vydat knižně, bylo by to dobré čtení při nudných cestách vlakem.

ANTI-KOŽICHY: Je mi jedno, jestli někdo jí nebo nejí maso. Já jsem se rozhodla ho už nejíst. Moje volba, kterou nikomu nevnucuji. Ale lidi, kteří nosí pravé kožichy odsuzuju. Žijeme snad v pravěku? Jsme neadrtálci? Nejnechutnější je, že kožichy si dost často kupují celebrity, aby ukázaly, že na to mají. To vážně nepřemýšlí nad tím v jakých podmínkách žijí kožešinová zvířata? Nebo je jim to úplně jedno? Nechci ze sebe dělat nějakého dobrého skvělého člověka...to zdaleka nejsem. Ale připadalo by mi nechutné na sobě nosit mrtvou lišku, mrtvého norka apod. (brr), zvlášť když všichni víme jak to na těch farmách vypadá.

ANTI-KATOLICKÁ CÍRKEV: Jsem sým způsobem věřící, ale katolicismus vážně není nic pro mě. Hrají si na svatoušky a přitom mají na rukou tolik krve. A to, co předvádí katolická vláda v Polsku by se snad v žádný západní zemi dít nemělo...Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: ANTI blackbeautiful 24. 03. 2008 - 13:10
RE: ANTI marieke 24. 03. 2008 - 17:07