24.03.08

24. březen 2008 | 20.20 |
So tired of life...

Jak se právě cítím: Naštvaně. Na sebe. Šla jsem si na hodinku a půl lehhout, že vstanu ve 3 abych stihla transkribovat. Vzbudila jsem se před pátou aniž bych vůbec slyšela budík :-/ Něco málo jsem nakonec stihla, ale zítra musím už FAKT.

Co mě štve: Moje strašná lenost, to, že nám učitelé posílají hromady papírů, které mě vůbec nezajímají a že ten Fono morfo syntax stejně neudělám ani kdybych se utranskribovala, ptž podle Sirmy mám PŘÍŠERNOU výslovnost. Kua, každej nemluví jak britská královna :-/

Co jsem dnes dělala: Kromě spánku, netu a hodinky transkripce nic. Velikonoce samozřejmě ignoruju a naštěstí u nás ani nikdo nebyl. Večer si ještě budu číst toho Feista, fakt mě to chytlo!

Co poslouchám: Teď právě nic, ale stáhla jsem si další album od New Found Glory-Coming Home, kamarád říkal, že je od nich nejlepší tak se těším :-)

Na co se těším: Až se zítra večer uvidím s přítelem...Ta jeho pitomá práce, proč tam furt musí hnít :,-( A jinak na nic...ve středu večer totiž jedu na privát, brr.

Na co myslím: Že jsem to konečně rozsekla. Jen se bojím, že se budu pořád trápit...ale já se vlastně netrápím přece. I must forget...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře