15.9.10

15. září 2010 | 21.09 |

Parental advisory explicit content. Tento článek obsahuje sprostá slova!

Pouhé 3 dny ve škole a na kolejích mě dovedly do stavu naprosté nasranosti, k chuti vraždit a pocitu, že skončím v blázinci. Nejprve story o tom, jak na našich kolejích "funguje" internet lidem, kteří si ho zaplatili už minulý týden na 3 měsíce dopředu (!!!): Přijdu po škole na kolej a prej odpojený síťový kabel. Hodinu čekám na správce ve vestibulu, protože vrátná neví, kde přesně je. Pak jí dám pro něj vzkaz. Za hodinu klepe spolubydlící z vedlejšího pokoje, že prý správce je u mě, což jí řekla vrátná. Správce nepřišel vůbec. Mně zase řekla, že řekl, že už nemá čas a šel pryč. Tzn.že byl 2 hodiny NĚKDE na kolejích (nikdo neví kde a nikdo ho neviděl). Dneska jsem šla projít celé koleje a našla jsem ho na chodbě, kde mi řekl, že se na to jde podívat a když to nepůjde tak se staví za mnou. Čekám hodinu, kabel stále odpojen, a když ho zase najdu tak prej mu to ukazovalo, že to funguje a jestli nemám špatnej kabel. Jasně, mám dva a oba jsou špatné, ne asi, kurva. (V pondělí v noci to šlo). O tom, že by mi vrátili prachy si můžu nechat leda tak zdát, ještě by mi řekli, že jsem si ten net odpojila sama nebo co. A celkově nevím, jak si to představujou, že nemáme správce sítě přímo na kolejích-takže když to někomu vypadne tak se nebude mít kam obrátit a čekat, až přijde technik někdy Rolling Eyes A nemám se teď kam odstěhovat, protože báni spravujou koleje takže je všude plno a s privátem mám velice špatné zkušenosti. Ale doufám, že na druhý semestr se uvolní ta Vista. 
No, jela jsem domů, co tam taky, ve škole stejně hovno děláme a nic mi neujde. Jinak rozvrh je fakt úúúúžasný, každý den od 8, včetně pondělí, ale stejně budu jezdit ráno, protože na kolejích nehodlám být ani minutu navíc než musím. Sice končíme odpoledne dřív, ale třeba úterý je úplně na <I> v 8 ráno jedna přednáška a pak mám 2 hodiny volno, protože nemám ruštinu Rolling Eyes takže to asi okašlu. PÁ sice nemáme a ve ČT končíme už o čtvrt na 1, ale stejně to budou ještě 10x měnit, jak je znám. Jinak letošní předměty-AJ, ŠJ, NJ, geografie, metodika průvodcovské činnosti, účto, výpočetka, statistika, dějiny kultury, marketing. Nuda, nuda, nuda a ještě mě sere, že ten debil s náma normálně pokračuje, přitom o zkouškovém neudělal jedinou zkoušku (neměl čas, chlastal)!!! Já se tak těšila, že už ten jeho ksicht nikdy neuvidím a je mi blbě, jenom jak slyším jeho hlas a ještě k tomu nechápu, proč mu všechno prochází!!! Ty zkoušky sice dělá teď, ale co to je jako za pořádek, on si může jen tak přijít udělat zkoušky a my ostatní musíme bejt ve škole a dělat projekty a úkoly?!!! Ale to je vlastně normálka, že ti největší kreténi mají taky vždycky největší štěstí.
Btw, to je nějaký oblíbený žert tramvajáků, že když dobíháte tramvaj tak čekají dokud nejste u ní a pak cinknou a odjedou vám před nosem? Bo se mi to stalo už několikrát :-///
No nic, radši končím, protože jsem se zas parádně vytočila a půjdu si za poslechu Belphegor (
www.belphegor.at/) a Eths (www.eths.net/), kteří zcela vystihují mou náladu pustit nějakou flashovou hru na FB u které se nemusí přemýšlet.
Jinak do konce týdne určitě ještě hodím nějaké články, ale příští týden netuším-mám pocit, že internetu se jen tak nedočkám a chodit každý den do netové kavárny se mi taky nechce, nehledě na to, že z veřejných počítačů na svůj blog zásadně nechodím. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 15.9.10 svesticka®pismenkuje.cz 17. 09. 2010 - 12:54
RE: 15.9.10 marieke* 17. 09. 2010 - 23:43