13.10.10

13. říjen 2010 | 10.56 |

Nevím, jestli teď budu stíhat psát, už včera jsem vůbec nestíhala, i když na koleji tento týden zázračně funguje internet bez problémů (ťuk ťuk), protože se začíná hromadit hodně úkolů do školy :-/ Třeba články do angličtiny si připravuju klidně i 2 hodiny, protože mám z toho hrozný strach. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna JÁ budu mít takovou hrůzu z AJ, ale holt, když je špatná učitelka tak to dělá hodně :-( Ještě, že kurz konverzace pro pokročilé na který jsem začala chodit, abych na naší skvělé škole úplně nezakrněla je v pohodě a celkem mě baví. Mno a hodně času zaberou i powerpointové prezentace, které mám momentálně dělat do tří předmětů :-/ Nehledě na to, že s PP na Open Officu neumím :-D tak je s tím větší patlačka než s obyč referátem, rozvržení stránek, vzhled, obrázky... :-( Včera jsem si konečně stáhla OO i sem na kolejní ntb, ale nejprve to nešlo rozjet (pak mi pomohl náš úžasný, skvělý, ochotný správce-kupodivu opravdu bez ironie!) tak jsem si ji musela rozepsat na papír. Dělám tu Kroměříž...ale německy! Bojik Jestli neseženu nikoho, kdo by se mi na to podíval, tak tam budou pěkné hrubky a nesmysly, protože německy fakt neumím. A ještě mě čeká Římská mytologie do dějin kultury a ZOO Lešná do angličtiny.
Ale dost o škole, na kolejích to taky jako vždy stojí za to(Ano, teď ironicky). V pondělí (jak už jsem psala, v neděli mě tu už nikdo nedostane) netekla voda. Jsem zvyklá, že tady v nejvyšším patře obvykle neteče teplá (večer) tak se musím sprchovat hned odpoledne nebo jít jinam, ale tentokrát netekla žádná a nikde, ani z kohoutků. Tak jsem šla dolů do automatu na minerálku, protože jsem neměla ani co pít-ha, nedávno mi kamarádka na mé stížnosti napsala, ať jsem ráda, že tam mám co jíst-všechny automaty mimo provoz!!!!!! A na můj dotaz na vrátnou, kdy ta voda jako pojede tak si prej mám zavolat na dispečink nebo se jít zeptat těch opravářů-jako WTF? To snad má vědět ona, jako zodpovědná osoba, když tam večer už není provozní! Chci jednou dělat vrátnou na těchhle kolejí, protože ony tam fakt nedělají nic a ještě jsou protivné, když se jich někdo troufne na něco zeptat. Tak jsem se šla v devět večer projít na benzinku pro pití (před kolejema úžasný rybník), přišla jsem zmrzlá a nemohla si ani udělat čaj, o sprše a čištění zubů nemluvě. Čím dál víc si připadám, že bydlím na holobytě a ne na kolejích za 2 050 měsíčně (tenhle semestr to zdražili o cca 250 Kč-ale "služby" čím dál horší!).
No nic, zase jsem se vytočila a jdu si radši zapálit a jak už jsem psala, nevím, jestli budu tento týden psát pravidelně :-(

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 13.10.10 zlomenymec 13. 10. 2010 - 12:02
RE: 13.10.10 elen 13. 10. 2010 - 13:16
RE: 13.10.10 marieke 13. 10. 2010 - 20:57