21.9.10

21. září 2010 | 17.48 |

E.T. volá domů Brecik

Ok, už mi tu funguje internet, dokonce máme na kolejích nového správce (škoda, že se v počítačích absolutně nevyznám, 3 hodiny týdně za 1000 Kč měsíčně by mě bavily :-D). Ale jinak mě tu, s prominutím, jebe úplně všechno a chci být doma, popř.u přítele. Jsem tady permanentně vytočená! Tak např.na začátku školního roku říkali prvákům na adapťáku, že budeme mít příští pondělí ředitelské volno. Včera ještě říkali, že by mělo být. A dneska, že nebude, už je to rozhodnuté, smolka. Mně nejde o to, že ho nemáme, nemají ho všechny školy (i když já tam samozřejmě na jeden blbý den nepojedu, nasrat), ale jde mi o princip, ta nemožná organizace, každý den říkají něco jiného a dělají z nás debily.
Problém druhý-koleje. Nájemné zvýšené o dobrých pár stovek a já se včera prostě neosprchovala, protože netekla teplá voda-že u nás v nejvyšším patře neteče pravidelně od 8 do 10 večer to už je normálka, ale ona netekla ani v sedmičce-ani v 8 ani v 11 a pak už se mi to zkoušet nechtělo. Navíc je tu zmatek, samí noví lidi (divní, ale možná mi to tak přijde, že mám blbou náladu), kolejbáby nikdy nic neví-jenom buzerují za kolejky, to je celá jejich práce a prostě chci vypadnout už kuafix. Snad v půlce semestru.
A jako třešnička na dortu mě dnes fakt otrávilo, že jsem potkala tu mrchu, co o mě loni vykládala sprosté drby-myslela jsem, že už absolvovala, ale asi si prodlužuje studium, slyšela jsem ji, jak se na studijním baví o školném. Sice ji už ani nezdravím, ale fakt nejsem nadšená, že ji budu zas potkávat :-/// Taková držka.
Mám Ostravu jako město ráda, ale tohle se fakt nedá-naše škola v kombinaci s vítkovickýma kolejema. Nicméně, zjistila jsem, že v Uh.Hradišti je Bc.-Ekonomika v cestovním ruchu a UH je kousíček od Napajedel, kde bydlí přítel...takže...kdyby vše klaplo mohla bych přes týden bydlet u něj a už nikdy žádné pos...koleje a priváty :-P Ale to je velice vzdálená budoucnost, nejprve si tu chci dodělat toho DiS.ať mám aspoň něco konečně.
No nic, pomalu končím, bolí mě záda a nechci vás zatěžovat vulgárními výlevy, ale aspoň to sem můžu všechno vyblít. Večer snad nachvilku se spolužačkou na pivo...dvě tři čtyři ať se uklidním :-D Zatím pa.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře