03.04.08

3. duben 2008 | 21.53 |
I don´t believe in fear I don´t believe in pain I believe in myself that´s the honest way. (Gaia Mesiah: Black Bridge)

Jak se právě cítím: Jsem STRAŠNĚ ŠÍLENĚ unavená. Nemůžu ani pořádně mluvit jak jsem hotová! Nechápu. Nevím proč, ale vzbudila jsem se už v 5 a v 6 jsem se stejně musela chystat. Pak 2 hodiny busem do Ovy, několik hodin ve škole (naštěstí jsme skončili o hodinu a půl dřív, tralala), pak jsem valila do knihovny, ale sehnala jsem jen dětské Canterburské povídky, které by mi náš učitel asi neschválil tak nic a nakonec 2 hodiny vlakem domů. To dojíždění mě vysává. Ale nestěžuju si. Nechci bydlet na privátě.

Na co právě myslím: Dnes jsme v Dějinách USA probírali zápočet. Předtermín bude už 24.4. Uvidím jak vyjdu s časem, bylo by fajn, kdybych to dala už teď a měla aspoň jednu zkoušku z krku. Zdá se mi, že sotva skončilo první zkouškové už je v dohledu další. A teďka to bude veselé-do Kořenů načíst nějakou filozofickou knížku (zatím ani nevím jakou si mám vybrat), do Britských studií se nadrtit objemná skripta, do Dějin dalších x stránek...Fono morfo syntax neudělám, to vím už teď :-(

Co mě vytočilo: Ten odporný hajzl, co poslal na kočku svého psa a pak jí dupl na hlavu, aby ji "dorazil" dostal jen pokutu a veřejně prospěšné práce. Ale je fakt, že jsem čekala ještě mírnější trest. Každopádně je to nádhera pro další bestie jeho typu. Jsou prakticky nepostihnutelní, alespoň jsem teda neslyšela, že by šel u nás někdo kvůli brutálnímu utýrání zvířete za katr :-/ A jak jsem ty ostatní viděla v TV, no brrr. Ty holky, co tam byly, z těch vypatlanost a arogance ("no a, nám se nic nestane"-aspoň tak mi připadaly, že si to myslí) úplně čišela a ten další kluk co říkal, že by se v našem státě měly řešit jiné věci než "nějaká mrtvá kočka"...Ani nejmenší projev lítosti, omluva, nic, ale tohle! Jsou to zrůdy, hnusný zrůdy bez srdce a citů!!!! Je mi z toho zle.

Co právě dělám: Čekám až se tu příteli dostahuje patch a pak ho nechám ať hraje Wow :-) A já už si asi půjdu lehnout nebo číst.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 03.04.08 lucifersangel 04. 04. 2008 - 12:29
RE: 03.04.08 blackbeautiful 04. 04. 2008 - 12:51