28.9.10

28. září 2010 | 22.52 |

Od té doby, co je to hnusné podzimní počasí, škola (a koleje) mám zase permanentně blbou náladu a nic mě nebaví :-( Byla jsem i trochu protivná na přítele (poprvé), protože to počasí je o ničem, zrovna na prodloužený víkend mi přijela teta Irma a hrozilo, že půjdeme v tom lijáku a bahně pěšky z Napajedel do Otrokovic, protože autí je zas v servisu, naštěstí nás hodil přítelův kamarád. Ta Lešná v sobotu byl asi poslední letošní výlet v pěkném (a teplém!) počasí-fotky dodám v týdnu. Navíc, jak už jsem psala, naše slavná škola nám nakonec nedala ani to ředitelské volno v pondělí (byť to slibovali), ale samozřejmě jsem tam na otočku nejela a zameškala, ale co už...stejně vím, co v životě nechci dělat-to, co dělám tady :-/ Šla jsem na cestovní ruch hlavně kvůli jazykům, ale angličtinu máme se začátečníky (naštěstí jsem si našla odpolední kurz, ale nastupuju až příští pondělí), ve špánině budu i letos hodně popředu, takže jediné, co mi k něčemu je, je němčina. Jinak dějiny kultury, geografie a metodika průvodcovské činnosti vypadají zajímavě, ale dělat průvodce? Já? Jestli fakt něco nesnáším tak je to komunikovat před skupinou cizích lidí :-D Ale je to hloupé, no. Přítel se mě dnes ptal, co mám v plánu dělat, až skončím školu a já prostě NEVÍM. Nemám (už) žádné sny a ambice a vidím se jak někde skládám zboží v regálech. Někdy mám pocit, že jsem v životě nic neudělala ani nemám nic na čem stavět...tolik holek v mém věku (i mladší) už mají titul, bydlí s dlouholetým partnerem a plánují miminko nebo aspoň svatbu a já...NIC. Ale byla bych nejšťastnější, kdyby ON byl ten pravý konečně...bydleli bychom na chaloupce, společně ji rozšířili a dodělali a za pár let jezdili do Lešné s dětičkama. Kéž by to jednou byla pravda a ne jen utopie. 
Ale trochu z jiného soudku, už se nám zase blíží volby, tentokrát do Senátu a komunálky, koho budete volit? U nás bohužel nikdo za ČPS nekandiduje, takže jako alternativu beru asi Zelené. Dnes pořádali na Vsetíně první farmářský trh (bohužel jsem ho nestihla) a nejvíc mě dostali na to, že budou podporovat, aby po rekonstrukci Lidového domu nezůstal uzavřen "náš oblíbený klub" (rozuměj-jediný klub ve městě pro lidi, které nebaví piškotéky) :-))) A možná by mě bavilo jít jednou do politiky za nějakou malou nezávislou stranu, protože tímhle tady jsem fakt znechucená. Pořád na nás křičí Musíme si utahovat opasky, ale kdo si je musí utahovat? Obyčejní lidi, samozřejmě! Politici si na svoje platy a výhody jen tak nesáhnou, takže tohle jejich "šetření" fakt neberu. Ale to už by bylo na jiný článek a asi brzo bude, protože zas se toho něco nahromadilo k čemu bych se chtěla vyjádřit. 
Dnes končím, zachvilku jdu spát, bo ráno v 5:50 vstávat na vlak-naštěstí mám tento týden školu jen zítra a pozítří a další svátky taky vycházejí dobře-28.10.je čtvrtek, takže domů už ve středu a 17.11.středa (sice nám ve čtvrtek asi těžko dají volno, magoři, ale víte jak.... :-P navíc s přítelem možná ten den pojedeme do Prahy na akci s názvem Revoluce s kytkou v ruce ;-). Takže všem pokud možno příjemný zbytek uplakaného temného podzimního týdne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 28.9.10 veruce 30. 09. 2010 - 19:01