06.04.08

6. duben 2008 | 22.20 |
smilies.jpgJak se právě cítím: Blbě. Mám nízký tlak, jsem nafouklá (přitom jsem dnes nějak moc nejedla) a zrovna mě rozbolela hlava. Už si ani nepamatuju, kdy mi naposled bylo fyzicky dobře. Možná někdy v dětství, teď je to každej den něco a už jsem z toho fakt otrávená.

Na co právě myslím: Po dlouhý době zůstanu celej týden (až do čtvrtka) v Ově. Pokud si to teda nerozmyslím, což je dost možný, hehe. Ale neměla bych, ptž zítra končíme ve škole až o půl 6 takže nemá cenu pak jezdit domů, v úterý asi půjdu na vaišnavský program v čajovně (jsem moc zvědavá, ale budu se strašně stydět :-( ) a ve středu mám sraz z fóra+asi hospoda se spolužákama. Přítel stejně furt dělá, takže to je jedno, kde budu :-/ Na privát se stejně budu chodit jen vyspat a přepisovat poznámky, jinak budu ve škole a v PC učebně, jelikož už tam nemám notebook...Každopádně, zkouškové se kvapem blíží, čímž mi odpadne dojíždění a přespávání a pak už se tam nevrátím. Rozhodla jsem se pro koleje nakonec. Snad nedělám chybu. (Taky kdoví jak dlouho ještě budu studovat, na celé ty tři roky to fakt nevidím).

Co právě čtu: Barbara Wood: Lékařka Samantha. Ona píše takové ty ženské romány, ale žádné stupidní harlekýnky to nejsou. Mám její knížky ráda, jsou zajímavé a lidské...tahle je o dívce, která se v 19.stol. rozhodla studovat medicínu, což tehdy bylo u žen neobvyklé a tak musí čelit mnoha překážkám. A taky je tam hodně popsané jak lékařství tehdy fungovalo (nic moc, nechtěla bych v té době bejt nemocná) a jak šokující názory a předsudky tehdejší doktoři měli. A do Ovy si beru Zdeňka Stříbrného: Dějiny anglické literatury, zív.

Co mě potěšilo: Dnes jsem dodělala prezentaci, ale musím si ještě nacvičit výslovnost ať pak nekoktám a vytisknout to všem ostatním a sehnat knížku k tomu tématu (objevila jsem jen jednu :-/ ). A to jsem si myslela jaký to bude fajn topic. Radši jsem si měla vybrat konkrétního autora a konkrétní dílo jako většina ostatních.

Co mě zajímá: Jak dopadne Martin Filák v dnešním finále Elán je Elán :-P

Co jsem právě zjistila: Z nudy projíždím contact list a koukám, že víc a víc lidí má QIP :-D

Co si momentálně přeju: Abych tento týden neměla úklid-nemám čas ani chuť :-///

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 06.04.08 ada 07. 04. 2008 - 08:36
RE: 06.04.08 skuli 07. 04. 2008 - 10:55
RE: 06.04.08 myself* 07. 04. 2008 - 17:13
RE: 06.04.08 blackbeautiful 07. 04. 2008 - 19:51