Eurototalita

16. únor 2011 | 21.31 |

V totalitní Severní Koreji se prý děti v cca 5 letech posílají do internátní výchovy, aby od rodičů "nechytly" nějaké špatné myšlenky  a názory. Na internátě aspoň nejsou "ohroženy vnějšími vlivy" a může se jim do hlaviček vesele tlouct propaganda. V demokratické západní Evropě plánuje Evropská unie zákon o povinném navštěvování jeslí-zřejmě, aby se matky (popř.v dnešní době i někteří otcové) "neflákaly" moc dlouho na mateřské a šly zas brzo makat, aby se europoslanci mohli vyvalovat v Parlamentu, mít hodně peněz a vymýšlet kraviny.
Nevadí mi, když někteří rodiče z jistých důvodů chtějí nebo musí posílat své děti do jeslí. Vadí mi, kdyby mi to někdo nařídil. Nehledě na to, že s pádem komunismu (kdy toto bylo typické-proč EU vymýšlí tolik debilních zákonů a nařízení, které si s komunismem nezadají?) se většina jeslí zrušila, protože rodiče přijali nový model výchovy. Když si představím, že bych se svým malým dítětem nesměla trávit to nejkrásnější období, kdy se tvoří pouta mezi ním a rodinou a musela ho poslat nějakým cizím "tetám" mimo domov tak vážně přemýšlím, že pod nadvládou Bruselu si fakt radši žádné děti nepořídím.
Hlavně, abychom celý život makali-ne pro blaho svoje, nedělejte si iluze, ale pro blaho těch nenažranců nahoře a je jedno, jestli je to vláda česká nebo evropská. Ale teď se aspoň můžou ohánět krizí-bububu, dávejte si pozor, abyste nedopadli jak Řecko! Proč jinak by pořád zvyšovali odchod do důchodu? Ano, průměrný věk života se zvyšuje, ale, se vší úctou, 70letý člověk asi nebude podávat takové výkony jako 30letý a navíc už si právo na odpočinek zaslouží. Navíc nevím, jak to chtějí udělat, museli by změnit myšlení celé společnosti, protože všichni dobře víme, že dnes mají problém sehnat práci i lidé kolem 50-co teprve o 20 let straší?
Ženy by podle naší milé EU měly chodit do důchodu ve stejném věku jako muži, nehledě na to, kolik dětí vychovaly, což je práce, která se už asi nikam započítávat nebude-a přesto ji vnímám jako tak důležitou! Ale vlastně je může dávat do těch jeslí...Už teď je v módě odkládat mateřství, mít tvrdé lokty a hnát se za kariérou-s takovými zákony a nařízeními to brzy bude ještě horší. A až Evropané vymřou (už teď stárneme a rodíme málo dětí) tak to tu jistě s chutí přejmou muslimové, kterých je čím dál víc. Netvrdím, že šaría je lepší cestou než EU, ale EU je z nich taky podělaná...
Ale to už odbočuju, ještě k těm důchodům-MPSV plánuje, aby naše povinné úspory na důchod po smrti propadly pojišťovně (tedy i vládě, protože o finanční průhlednosti pojišťoven a jejich nezkorumpovatelnosti si nedělám iluze), viz
tinyurl.com/6dqjxwo...takže člověk bude spořit a pokud se toho důchodu ani nedožije (což je možné, když ta hranice poleze pořád nahoru) tak ty peníze nebudou smět zdědit ani jeho potomci, ale stát (opět mě napadá komunismus, kdy sukromé vlastnictví taky bylo zakázané).

..tahle praktika však není jen výmyslem naším, ale funguje např.v USA (tinyurl.com/4ukyupa): "Asi nejbrutálnější pasáží je odhalení systému tzv. mrtvých balíků (dead peasants), což jsou pojistky velkých firem, které uzavírají s pojišťovnami na své zaměstnance. Tyto životní pojistky nejdou v případě úmrtí pozůstalým rodinám, ale firmám, pro něž je tedy výhodné, pokud lidé umírají podle plánu, a nejlépe pokud umírají nečekaně - nejvýnosnější jsou mladé ženy." Taky se vám z toho zvedá žaludek? Inu, máme, co jsme chtěli, jak členství v EU tak současnou vládu ;-)
A ještě jedna věc, která mě rozčiluje-vlajky EU na všech veřejných místech. Když se proti tomu Klaus postavil a odmítl jejich vlajku vyvěsit na Pražském hradě (což chápu, Pražský hrad byl přece odjakživa sídlo českých panovníků-pokud  nepočítáme období, kdy nám vládli cizinci a které se zase vrátilo-takže proč by tam měla viset cizí vlajka, že) tak z toho bylo strašné haló (Co si to ta malá zemička dovoluje, nevěšet vlajky úžasné a dokonalé EU na svých úřadech?!), přitom "Podle platné, Českou republikou nedávno ratifikované smlouvy o Evropské unii, neexistují žádné úřední symboly Evropské unie. Jejich vyvěšování proto nemá zákonnou oporu." Nalezeno na 
www.sundejtevlajky.eu/
O jeslích jsem se dočetla u Veruce blog.veruce.cz/muj-kout/nazory/eurojesle-v-eurototalite/

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Eurototalita valach-ostrawski 17. 02. 2011 - 03:56
RE(2x): Eurototalita marieke 17. 02. 2011 - 10:47
RE: Eurototalita veruce 17. 02. 2011 - 21:07
RE: Eurototalita blackbeautiful 19. 02. 2011 - 12:29