14.04.08

14. duben 2008 | 18.20 |
9317111uf3.jpgCo mě dnes vytočilo: Jako vždy totálně a spolehlivě Sirma, čůza blbá, nemůže nám aspoň poslat mail??? Grr. Fakt ji nesnáším. Ne, jako prostě přijedu ráno do školy a na chodbě se dozvím, že fonetika odpadá! Mohla jsem jet až tak v 11 nebo o půl 12 ptž další hodina nám začínala až ve 2. Mohla jsem se ještě prospat nebo si v klídku doma číst...ne, já o půl 9 ráno jedu na zrušenou hodinu!!! A nevěděl o tom nikdo! Ona nám to dělá schválně prostě!!!

Co mě potěšilo: Že na Majálesu budou mimojiné Sunshine. Uch ach, to si nesmím nechat ujít (Škoda, že tam nebude Fixa...jsem už s nima trapná, vím :-D ale chci je konečně taky vidět). Jo a taky oběd v Burfi jako vždy, mňam mňam.

Co právě čtu: Barbara Erskine-Na pokraji temnoty. Ještě nejsem ani v půlce, ale zatím je to super-o magii, keltských druidských rituálech, objevují se tam tajemné postavy, amulety, telepatie...no prostě super! Když tak sem potom hodím obsah až to dočtu. Ale čtu to doma, v Ově mě blaží Dějiny anglické literatury :-/

Na co se těším: Na zítřek. Domůůůů...Naopak se naprosto netěším na středu-úklid na privátě. Naštěstí můj poslední, aspoň doufám.

Moje nejbližší plány:
jet na Dubinu
koupit si něco k večeři
na privátě si přepisovat poznámky a číst
jít brzo spát

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 14.04.08 vanity* 14. 04. 2008 - 18:27