Happy brzdy, můj blogísku! :-D

6. listopad 2010 | 13.53 |

Tak se zase rok s rokem sešel a můj blog slaví už 3.výročí (počitadlo jsem sem přidala o 2 dny později). I když pořád je co vylepšovat (hlavně teda ten nový design, který už tak dlouho slibuju Embarassed) musím se přiznat, že jsem na své stránky pyšná, vzhledově jsou možná obyčejné, ale blog je můj velký koníček, díky článkům, které sem píšu, jsem se sama dozvěděla spoustu zajímavostí a začala se velmi zajímat např.o tajemno, můžu sem dávat své názory na politiku jak se mi zachce, psát si deníček nebo se podělit s fotkami. Ale nejlepší jsou noví fajn lidé, které jsem díky blogování poznala. Taky mě těší (i když to zdaleka není nejdůležitější) velmi vysoká návštěvnost a to prosím nepíšu o Twilight ani tu nemám filmy a seriály online :-D Ale je přece fajn vědět, že se lidi zajímají o to, co píšete.
Se serverem pise.cz jsem taky spokojená, když už jsem výjimečně narazila na výpadek tak trval nejvíc snad 5 minut, je tu fajn komunita, skoro nikdo neotravuje s komentáři typu Hezu blogííís, pls, mrkni na můj a přidej se do soutěže a celkově tu panuje příjemnější prostředí a svoboda, narozdíl třeba od blog.cz a jeho autorského klubu. I když i tam mají dobré nápady, které bych uvítala i na píše-např.rozhovory s bloggery nebo téma týdne :-)
Jediné mínusy vidím v anketách-je tu strašně málo místa na delší otázky a odpovědi a možností odpovědí by taky mohlo být víc, takže tak trochu uvažuju o tom, že další anketu udělám na blueboard, pokud se tady nevejdu do rozsahu (ale třeba to nebude třeba) a délka názvu článků je taky omezená, což mi občas nevyhovuje, ale chápu, že by to nevypadalo hezky, kdyby lidi měli názvy článků o 70 slovech.
Jinak, když už píšu o svém blogu tak menší náhlednutí do statistik: Pět nejčtenějších článků tohoto roku jsou Vlčí děti-Amala a Kamala (rubrika Tajemné osobnosti), Věštkyně Sibyla (tatáž rubrika), Krásné citáty a výroky-anglicky (rubrika Hare Kršna-to teda koukám :-), Darování spermatu a vajíček? (r.Moje názory, jeden z nejstarších článků, ale stále vyhledávaný) a Únosy lidí UFO (r.UFO a duchové). Jen tak btw, zrovna 5 nejčtenějších článků za posledních 30 dnů jsou opět Vlčí děti, poté J.H.Krchovský-Básně (r.České knížky), opět Krásné citáty...a vzhledem k tomu, že nedávno byly Dušičky tak se lidé přes vyhledávání dostali k rok starému článku Dušičky, Halloween, Samhain (r.UFO a duchové) a na pátém místě je Geoffrey Chaucer-Canterburské povídky (r.Povinná literatura).
Co se týče návštěvnosti, tak nejvíc lidí za tento rok zde bylo v lednu a teď v říjnu (děkuji!) a nejvíc lidí zde chodí ve středu (zajímavé, dříve to byla neděle nebo pondělí).
Tak tedy vše nejlepší a hodně dalších článků do budoucna :-P
A nebyla bych to já, abych sem nedala trochu dark obrázek, takže dnes bez růžiček a dortíků :-P (I když tenhle je taky super 
tinyurl.com/37yeghr)

happy-birthday-006 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Happy brzdy, můj blogísku! :-D spytihnev-vlidny 06. 11. 2010 - 19:27
RE: Happy brzdy, můj blogísku! :-D veruce 07. 11. 2010 - 14:21