5.11.10

5. listopad 2010 | 13.32 |

goddess-card-butterfly-tree-joKrásné počasí venku, takový listopad každý rok, prosím :-) Zrovna jsem seděla na balkoně jen v krátkém rukávu, kochala se výhledem a na klíně se mi tulil kocour, nádhera :-) A celkově byl tenhle týden povedený, nemusela jsem vstávat moc brzo (což je pro mě před 10 :-D) a v úterý, na Dušičky, jsem poprvé byla na mši a zároveň poprvé v ostravské katedrále Božského Spasitele, což je po bazilice na Velehradě největší chrám na Moravě a Slezsku. Nikdy jsem na mši nebyla, tak jsem se cítila poněkud nepatřičně a pořád se musela dívat, co dělají ostatní :-D ale mělo to moc pěknou atmosféru, dokonce tam mluvil i nějaký biskup. Ale kršňácké průvody se mi holt líbí víc Mr. Green A pohled na dušičkově rozsvícený hřbitov, který vidím z chodby našich kolejí :-D byl taky úžasný. Chtěla jsem se i projít do ostravské ZOO, když je tak krásně, ale bohužel teď mají otevřeno jen do 4 :-( Za to jsem zjistila, že vstup pro studenty je o 30 Kč míň než v Lešné :-O
Škola mě teď taky víceméně baví, hlavně s učitelkou na Metodiku průvodcovské činnosti a geografii, ta je úplně boží. V MPČ jsme včera procvičovali rétoriku na jazykolamech a jak jsem nikdy nebyla kulturně-historicky založená (myslím na tu architekturu a památky, barbar, no Embarassed), ale s ní mě geo fakt baví.
A včera konečně zase s přítelem, šli jsme na véču ještě s kamarádem a pak k němu domů (má úplně luxusní, velký, světlý byt, nemít s přítelem chatu :-D tak bych takový chtěůa :-), půjčil mi několik zajímavých knih-Čtyři dohody, které mě zajímají už dlouho, ještě jednu knihu od téhož autora, něco o vztazích a lásce podle Toltéků, Vnitřní revoluci od Krishnamurtiho a knížku o 9/11, tou asi začnu, protože to vypadá fakt zajímavě.
Jinak, za necelé 2 týdny Prahááá, juhů! Kdyby někdo měl chuť se stavit tak
www.tdz-online.eu/akce/revoluce-s-kytkou-v-ruce ;-)
Tak já zase končím, zachvilku na oběd s mužem a snad i nějaká procházka...pěkný slunečný a pohodový víkend všem!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře