27.04.08

27. duben 2008 | 12.07 |

Take this sinking boat and point it home
We've still got time
Raise your hopeful voice you have a choice
You've made it now

Falling slowly, eyes that know me
And I can't go back
Moods that take me and erase me
And I'm painted black
You have suffered enough
And warred with yourself
It's time that you won

(Glen Hansard & Markéta Irglová: Falling Slowly)

Včera jsme byli u Jeremyho. Super jako vždy. Víno, popcorn, sušenky a filmíky promítané na zdi, takže skoro jak kino :-D Nejprve jsme se dívali na IT Crowd, ale bohužel u 2.dílu začaly blbnout titulky :,-((( Tak jsme tam dali Once. Moooc hezké, jen jsem byla zklamaná, že se v tom filmu nedali dohromady :-D Když jsem to říkala Jeremymu tak se smál, že to není Hollywood, no :-D A nádherné písničky.
Jo a dal nám s přítelem krásné zapalovače jako dárek :-D Mně dal 2, jeden v krásné krabičce a s vyrytým mým jménem a přítel dostal taky se jménem a má v tom zapalovači zabudovaný nožík a otvírák :-)

Jinak včera jsem se samozřejmě celý den flákala, učení odkládala až jsem ho nakonec odložila úplně...takže dneska budu muset stihnout zbytek tý nudný filozofie, kterou zítra píšem :-/// Takže moje nejbližší plány na dnešní den-oběd, jít se psem, umýt si vlasy, učení, přestávka-net, knížka, učení, večeře+net, učení, jít brzo spát :-/
Btw, teďka jak to píšu tak je skoro poledne a zatím tu (na blogu) dnes byli 3 lidi :-DDD Tak to se mi nestalo pěkně dlooouho.
Jinak jsem konečně dočetla Dějiny anglické literatury, sice to má ještě 1 díl, ale ten stačí na příští rok a teď čtu nějaký lékařský thriller jako oddechovku-dá se to, ale spíš průměr, Robin Cook je v tomhle žánru stejně nejlepší! A čeká mě Thomas Malory: Smrt krále Artuše, Thomas More: Utopia a John Milton: Paradise Lost (Ztracený ráj), všechno do školy :-/ Samozřejmě prokládané nějakýma oddechovkama, abych se neunudila.
No nic, konec flákání se. Doposlouchám PJ Harvey, kterou tu mám zrovna puštěnou (je fakt skvělá) a pak...ach jo.


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 27.04.08 mywaggo 27. 04. 2008 - 15:35
RE: 27.04.08 kačenka 27. 04. 2008 - 21:51