Aktualitky za tento měsíc 27

9. listopad 2010 | 22.13 |

Co poslouchám: Naposledy WWW, miluju jejich geniální texty a dokonalou hudbu, škoda, že vydali jen 2 alba :-( A moc se těším až na přelomu roku 2011/12 :-D bude mít premiéru film Tikající muž (www.phatbeatz.cz/tikajici-muz) WWW se nejčastěji škatulkuje jako hip hop, ovšem nepředstavovat si nic ve smyslu "Jsem největší gangsta a mám 10 kočiček naráz!"

Co čtu: Zrovna čtu zároveň Hvězdná znamení od Lindy Goodman-je tam hodně inspirace pro další články! a Kmotra od Maria Puza, čte se to jedním dechem, ale na začátku jsem se rozčilovala nad tím, jak se ti chlapi chovali ke svým manželkám a uřezali hlavu nevinnému zvířeti :-( Fakt bych nechtěla žít s mafiánem ani kdyby byl miliardář, brr.

Na co se těším: Už za týden (resp.příští středu) Prahááá! Doufám, fakt by mě zklamalo, kdyby to na poslední chvíli nevyšlo, ale zatím to vypadá OK.

Na co se netěším: Momentálně nic hrozného v dohledu, naopak, těším se na Vánoce i na zkouškové, protože aspoň nebudu muset trčet na těch zasyflených kolejích. Jo, vlastně jsem chtěla jít na kožní s těmi pofidérními znamínky, ale než se tam dokopu :-/

Co mě štve: Že nám v pondělí odpadly všechny hodiny kromě té nejdebilnější (angliny) takže opět jsem tam jela na pondělí zbytečně, možná vyhodí naši úžasnou španělštinářku, protože už 2 týdny o sobě nedala vědět :-( a že jsem si dnes koupila cigarety a záhadně zmizely takže jsem si o necelou hodinu musela koupit zase!!! A taky mě štve, že Čunek ačkoliv s přehledem vyhrál vsetínské komunálky nebude starosta ani radní a místo toho nějaká paní, kterou ani neznám, z ODS. Super, takže modré město. Ještě, že na radnici nemůžou schvalovat zákony na ožebračování obyčejných lidí jako ti nahoře v Parlamentu.

Co mě těší: Počasí a náš správce na kolejích, který mi opravil připojení k netu, když už jsem málem propadala hysterii, že mi ho zas odpojili Embarassed

Co mě pobavilo: Další inteligentní diskuze pod článkem, že dneska nalezenou holčičku v baby-boxu pojmenoval personál nemocnice Natálka, diskutéři z novinek nezklamali a na druhou stranu i boží video kde se Cikánky hádají o chlapa (Pane veliteli, ona furt bere nějaké dávky!), chudák Jura, jak tam stojí bokem a neví, co má dělat :-D Ale ta co ječí z okna je hezká. Video zde www.youtube.com/watch

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za říjen 5452 lidí-hned po lednu druhá nejvyšší návštěvnost za tento rok, děkuji :-* (momentálně 18.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz)

Motto pro tento týden: "Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec." Oscar Wilde

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 27 toruviel 10. 11. 2010 - 11:30
RE: Aktualitky za tento měsíc 27 blackbeautiful 10. 11. 2010 - 21:31