21.1.11

21. leden 2011 | 22.18 |

Pro ty, co mi drželi palce-mám to za sebou, aspoň prozatím :-) Nebylo to nejpříjemnější, ale zubaře se stejně bojím víc :-) Objednaná jsem byla v 6:45 (brr, taková nekřesťanská hodina :-) a ještě v čekárně jsem byla v pohodě a četla si. Přede mnou byly ještě dvě paní a ta jedna se pak vrátila jakási ubrečená (pak jsem pochopila, že jí dělali něco jiného) a to už jsem začala preventivně pofňukávat taky. Nějak to na mě dolehlo, v poslední době pořád myslím na to, že nebudu moct mít miminko (teď rok ani mít nesmím, ale zas tak to nehoří :-))) a jak dostanu rakovinu, vypadají mi vlasy z chemoterapie a své dny budu trávit v křečích nad záchodovou mísou. Blbosti, ale člověk se tomu neubrání (aspoň já teda ne :-). Ale nemám to nějak rozsáhlé, protože mi dali jen lokální anestezii, nakonec teda víc, než měli v plánu, protože pak už jsem byla nervózní a cukala sebou a sykala, tak mě teď nejvíc bolí ruka rozpíchaná od injekcí. Fuj, nikdy bych si nemohla píchat drogy, ne, že bych při injekcích a odběrech krve omdlévala, ale nemusím to a mám slabé žíly tak se mi vždycky udělají modřiny. Ale pak už to šlo-sice se mi strašně motala hlava, ale necítila jsem nic a divila se, když mi doktor řekl, že už je to hotové :-) Potom jsem asi 2 hodiny ležela v pokojíku-útulný v podkroví se 3 postelema, ale moc jsem si nezdřímla, protože hned za okny vede hlavní ulice. Celou dobu jsem si byla jistá, že ten kousek, co mám od baráku dojdu sama, ale nakonec pro mě musela přijít mamka a jely jsme taxíkem, ne, že bych měla nějaké hrozné bolesti (na podbřišek a záda mi zabral ibalgin), ale cítila jsem se vcelku jakoby přejetá tankem. Doma jsem se dospala a teď už se cítím ok, i když si teda nezpívám radostí, že.  Ale jsou horší věci na světě.
Přítel evidentně zapomněl, že jsem tam dneska šla a na chatu mi sáhodlouze vyprávěl o tom, jak zrovna přeinstaloval notebook. Ale on už takový je, nemyslí to špatně.
A musím se pochlubit-FB zapínám míň a míň. Hlavně, co mi šoupli ten podělaný nový profil-furt samé změny, ale všechny k horšímu. Už aby měl nějakou konkurenci, klidně bych šla na jinou sociální síť, ale kam, když "všechny" mám na FB? Možná pár lidí na MySpace a Twitteru. A taky mě potěšilo, že v Batavii je sleva 20-80% na všechno a zrovna tam mají velký výběr oblečení, takže příští týden ještě dodatečně k narozkám, juch. Zatím jsem si koupila malého dřevěného koťáka jen za 24 :-)))
No nic, pro dnešek končím a všem pěkný víkend!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 21.1.11 mixx 22. 01. 2011 - 20:44