My friends

8. květen 2008 | 22.03 |
Hodně často myslím na to jaký mám teď skvělý kamarády. Po letech pocitu, že na nikoho se nemůžu pořádně spolehnout (možná smůla na lidi, možná moje chyba) a že nemám nikoho s kým bych si pořádně pokecala a často jsem seděla doma a topila se v depkách, že celý svět má přátele kromě mě :-/
Btw, je zvláštní, že za svý opravdový kamarády, které mám nejradši považuju spíš kluky. S holkama tak dobrý pocit nemám, snad proto, že jsem se i zklamala a někdy jsem mívala divný pocit, i když svoje nejlepší kamarádky znám už od první třídy základky :-(
Ale prostě chci napsat o lidech, který mám nejradši a proč...ať to každej ví :-)))

Lišák-Jeden z nejhodnějších lidí, které znám. Je to úžasnej kluk o kterém si troufám tvrdit, že VÍM, že by kamaráda nikdy nepodrazil a nikdy neublížil žádné holce. Mám ho moooc ráda a stejská se mi, ptž se zrovna učí na maturu a momentálně se skoro nevídáme. Už se těším až ji bude mít (úspěšně!) za sebou a zase budem chodit kecat a jezdit na koncerty, ptž hraje se zde často zmiňovanýma Criminal Colection. Je s ním strašná sranda a moc mě baví když sedíme u pivka a kecáme a kecáme. A hlavně se mi líbí, že je strašně čistej a nezkaženej člověk.

Jeňa-To je ten kluk, co byl teď ve Španělsku. Znám ho už roky i když víc se bavíme až teď, dřív spíš tak od vidění nebo přes jednoho bývalého. A nikdy jsem nikoho neslyšela, že by o něm řekl křivý slovo. Protože není důvod-je to člověk, kterej je čestnej a nepodrazí. Dokáže lidem pomoct a zastat se jich a je hodně férovej. Kdyby vyšlo to Španělsko tak přítel by sice nejel, ale nemusel by mít strach, že tam jedem my dva spolu, ptž on by do mě nešel-prostě by to kámošovi neudělal. A je to šílenej komik a srandista, prostě super človíček.

Verča-Nej kámoška, od základky. Můžu jí říct ÚPLNĚ všechno a nikdy jsem se s nikým tak upřímně a intimně nebavila jako s ní. A hlavně to nevykecá. Jo, mockrát jsme se pohádaly (i nepěkně), kdysi jsme se nebavily asi rok a půl, ale to jsme byly ještě maladší. Má svý mouchy, ale vždy ji budu mít v srdíčku.

Zuzka-Druhá nej kámoška. Taky ji mám a vždycky budu mít ráda, jen mě štve, že je tak nespolehlivá (to já nerada) a že je pořád s tím svým šílencem...:-/ Ale o tom tu nechci psát, to není moje věc. Ale ty naše kecy u piva vždycky stojí za to.

..a co jsme vyváděly když jsme byly mladší. No, to tu taky radši psát nebudu :-D Člověk se kterým mám nejvíc šílených mladistvých zážitků :-P Ale i teď se spolu dokážem připít a blbnout.

Jeremy-Náš Američan :-D Skvělej člověk, strašně inteligentní (dokonce četl i Čapka :-P ), vystudovaný počítačový inženýr a bývalý mariňák...jako fakt borec. Úplně miluju chvilky když jsme u něj na návštěvě, on nám promítá filmy na zeď a k tomu pijem vínko a jíme a jíme. Bude mi hodně smutno až zas odjede...on furt cestuje a teď si navážno hledá práci jinde...béé :,-(

Jerry-V některých věcech si ho vážím, ale v některých i odsuzuju-nebo ne, odsuzuju, to je silný slovo a já do toho tolik nevidím, ale nesouhlasím s tím, co dělá a jak žije. Ale mám ho ráda. A je strašně chytrej, málokdo se vyzná v tolika věcech...Je to člověk, kterej si prožil svoje a pořád ještě myslím prožívá...někdy mám o něj strach.

Kudli-Tak naše debaty -s ním, Jerrym a přítelem to jako většinou nemá chybu :-D I když bych ho někdy nejradši kopla a navíc je občas hajzlík...ale není zlej a hlavně mu to pálí a má vědomosti.

kenzie a Maťka-obě jsem viděla bohužel jen jednou, ale přes internet jsou to mý nej kamarádky...vím, že by na mě nezměnily názor jen proto, že někdy udělám kravinu nebo že nemám náladu a lituju se nebo jsem protivná. Jsou to úžasný holky, který mi hodně pomáhaj a mají dobrý srdce. Přeju oběma hodně štěstí do života a ať se jim splní jejich sny :-)

Mistr-Člověk, kterýho jsem si oblíbila snad hned. Ptž si prostě žije po svým a nepatří do stáda...má zajímavý koníčky, dobrej vkus v muzice a tak, tyhle lidi obdivuju. Jen mě teda naštval, že se vy....na školu!!! :-/ A jestli si to čteš tak se omlouvám, že jsem opět nedojela na tvůj fesťáček, ale v pondělí a úterý jsme měli zápočty tak jsem se ten víkend musela učit (A neudělala jsem ani jeden, takže to bylo naprosto zbytečný a místo toho jsem měla radši jet)

Pájinka, Irenka, Peťa a Lenny-Spolužačky z VŠ (ta čtvrtá bohužel už ex :-( ), který jsem si zatím oblíbila nejvíc. Je s nima sranda a naše středeční pařby na Stodolní mi vždy pomůžou z deprese, kterou tam mívám ze svýho debilního privátu! Jsou moc fajn holky...jen se obávám, abych je brzo neopustila :-/

Punya a Anandpuri-Dva lidi z HK fóra, který moc obdivuju, jak jsou čistí a pokorní oddaní. Jsou to hrozně hodní a ochotní lidi a psát si s nimi, to je nektar :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: My friends mati 10. 05. 2008 - 20:59