Aktualitky za tento měsíc 8

7. listopad 2009 | 21.32 |

wrCo poslouchám:Tak jsem zjistila, že v PC nemám snad žádné veselé a optimistické písničky. A přestože takoví Sopor nebo Neurosis jsou sice geniální tak moji náladu už delší dobu nevystihují :-) Přemýšlela jsem, co si stáhnu a rozhodla se pro Beatles. Sice taky mají pomalé smutné písničky, ale jinak patří mezi kapely s optimistickými a veselými písničkami pro které je tolik lidí dodnes miluje. Takže teď poslouchám jejich největší hity a potom půjdu na další klasiku všech klasik-Queen.

Co čtu: Momentálně Hrozny hněvu od Steinbecka a minulý víkend jsem jedním dechem přečetla-nebo spíš přelouskala, protože tak slangově napsanou knížku jsem ještě neviděla-Mechanický pomeranč od Burgesse. Fakt drsné-doporučuju! Ačkoli už nestuduju brit.a am.literaturu, seznam povinných a doporučených děl jsem si nechala a hodlám ho dojet. Když už nic tak si aspoň rozšířím obzory.

Na co myslím: Celý toten týden byl nějaký divný, přítel mě poprvé naštval tak, že jsem brečela, ale už jsme OK-druhý den mi na omluvu přinesl krásnou kytici a je úplně nejvíc nyny. Má teda své mouchy, o kterých tu nechci psát, ale jinak nám to klape moc hezky...jsem spokojená :-) A děsně mě bolí v krku a není mi nejlíp, ale nemůžu si dovolit marodit :-/

Na co se těším: Na přítele, na volno přespříští týden (jen škoda, že nevychází na pondělí nebo na čtvrtek :-( ).

Na co se netěším: Na pondělní test z matiky, naštěstí ještě ne zápočtový-pochopitelně to neumím, přítel mě to měl doučit a nějak z toho sešlo :-/ na ty debilní prezentace a další průběžné testy, vůbec mě ty předměty nebaví. Jenom španělština, ale tam taky zakrním, bo oni jedou od začátku z učebnice, kde jsme my na OU skončili až u desáté lekce. A pro pokročilejší tam nic není, špánina a němčina jsou společné pro všechny úrovně, akorát v AJ je na výběr, ale tam probírají, kde se dává "do" a "does" ooo Ale já tam chodit nemusím, když jsem AJ studovala na VŠ.

Co mě štve: Že Klaus podepsal, i když ono mu asi nic jiného nezbývalo. Ale právě na tomhle vidíte jaká "demokracie" v té slavné EU funguje. Iry nutili znovu hlasovat, aby Lisabonskou smlouvou nakonec schválili a z Klause udělali vývrhele. Já do toho zas tak moc nevidím, ale přestože našeho prezidenta jinak moc nemiluju, tak jsem taky euroskeptik a když to sleduju, tak čím dál větší. Zajímavé články zde: pakosta.cz/modules.php a pakosta.cz/modules.php (btw, nejsem ODSák, ale s pánem souhlasím).

Co mě těší:Že mám na kolejích konečně net (byl tam pokažená přípojka, stačilo dát kabel do druhé...ehm...no...blondýna :-P oops, že jsem po dvou letech viděla J., že mám tak super kamarády...

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za říjen 4900 (momentálně 18.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise)

Motto na tento týden: Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. (Jan Werich)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 8 toruviel 08. 11. 2009 - 16:43
RE: Aktualitky za tento měsíc 8 veruce 13. 11. 2009 - 22:47