Vysoké Napětí-křest alba, Vsetín-Tři Opice 16.05.

20. květen 2008 | 19.09 |
K tanci a poslechu dále hrály cimbálovky Dovolená Narkovjanka, All Skapone´s a Vision Days :-DDD Ne, vážně, ačkoli jsme nejprve měli v plánu jít jen na Narkotika, která hrála první (vzhledem k mému nic moc fyzickému stavu, jenž se projevoval silnámi pocity na vývrat-asi mi lítá tlak nebo co a vzhledem k tomu, že přítel musel druhý den do práce) se z toho vyklubala opravdu kvalitní akce na které jsme zůstali dýl than we planned.
Narkotika jsem si skvěle užila jako vždy, tentokrát i proto, že už jsem je dlouho neviděla, ptž to furt nějak nevycházelo :-( Kromě starých dobrých "ploužáků" :-DDD zahráli i nové songy z nichž se mi nejvíce líbil Exit. Druhé dvě kapely jsem neviděla ptž jsem často musela lítat ven na vzduch (ty moje zkur.... pocity na vývrat-nebyla jsem opilá, ale mám něco s tlakem nebo co :-/ ) a zakecala jsem se jelikož tam bylo mrtě známých.
Nakonec jsme tedy neplánovaně zůstali i na zlatý hřeb večera-křest nového alba legendárního skapunkového VN. Hráli skvěle a tančili na ně snad všichni. Btw, z toho, co jsem zatím slyšela, je nový album opravdu kvalitka-pár písniček z něj najdete zde http://bandzone.cz/vysokenapetiCo bych více o VN napsala? Jsou to mladí kluci, kteří podporujou boj za práva zvířat a menšin, ANTIFU, nesnášejí nácky a fašouny (jedna z jejich nejznámějších písní se jmenuje Proti fašistům) atd. Prostě fajn lidi, co mají fajn názory a hlavně muziku. Oficiální stránka:http://vysokenapeti.cz/
Fotky nemám ptž jak už jsem psala, plánovali jsme jít jen nachvíli, ale snad se nějaké objeví na těch ofišl stránkách VN :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře