19.05.08

19. květen 2008 | 17.43 |
detnkbx4.jpgJak se právě cítím: Už trochu líp, i když fyzicky jak nad hrobem. Strašně mě bolej zuby (ty citlivý krčky), podivně břicho, aspoň moták momentálně nemám a tlak jsem si měřila v sobotu-úplně normální 120/80 tak fakt nevím čím to je. Jo a všechny zbylé zkoušky jsem si posunulaFakt jsem to psychicky nedávala, podívala jsem se do sešitu a začala brečet :-/ Takže dějiny USA mám až 30., britská studia 4. a literaturu 17. Do toho má bejt ještě oprava z gramatiky-obávám se, že 3. :-/ Ale už jsem se začala učit, konečně jsem něják načerpala sílu.

Co právě poslouchám: Měla jsem stahovací náladu takže mě čeká Marilyn Manson (complete discography-dneska jsem začala albem Portrait of an American Family a fakt good), The Exploited (taky complete), Ozzy (kolekce videoklipů-Dreamer, Perry Mason, Mama I´m Coming Home a další fláky), Pražský výběr (miluju je, že jsou tak ulítlí) a greatest hits od Joan Baez. No a včera jsem celý večer poslouchala Tleskače a fakt mě to chytlo! Na jejich ofišl stránkách mají k poslechnutí spoustu písniček v celé délce, doporučuju. Super skáčko! :-)

Co mě potěšilo: Dneska mi spolužák psal ať si rychle zapíšu španělštinu, že se tam udělalo místo-včera ještě byla plná kapacita. Juchů! A ještě jsem si zapsala Myšlení a kulturu Indie, na to se těším, teď se o Indii dost zajímám, heh :-)

Co právě čtu: Konečně jsem sehnala Kingsley Amis: Šťastný Jim, ale jsem trochu zklamaná, čekala jsem, že to bude lepší :-(

Co mě štve: Že bych zítra měla jet na konzultaci, ale vůbec se mně nechce cestovat v celku 4 hodiny když to trvá jen hodinu. Navíc buď prší (jako zrovna dnes, proto dnešní obrázek) nebo je horko. Mně to neva, ale trmácet se v tom do Ovy jo! Navíc jsem ráda, že můžu být konečně doma, vstávat kdy chci a chodit spát kdy chci a tak, no.

Na co se těším: Možná pojedu na brněnecký punkový fesťák, ale je to už na konci června. A taky až budu mít konečně čas psát povídky zase. Už dlouho jsem neměla čas ani inspiraci, ale teď se nemůžu dočkat až si nad tím sednu a zas něco sepíšu :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 19.05.08 chantelle 19. 05. 2008 - 20:39
RE: 19.05.08 vanity* 20. 05. 2008 - 12:00