Už mě to začíná slušně řečeno štvát! :-/

21. květen 2008 | 13.20 |
Proč jsem se rozhodla alespoň 1 rubriku zde zaheslovat (bohužel jde zaheslovat právě jen 1 :-( )? Ptž už mě začíná unavovat ubohost lidí na netu. Nehodlám dělat šaška někomu, kdo mě vůbec nezná a léčí si na mě komplexy. Je mi těch lidí sice líto, musí být dost nešťastní, ale to není můj problém. Prostě...na fórum kam pravidelně chodím se regl nějaký chlap a nabízel brigádu-hostesky. Byl velmi překvapen, že se mu hned všichni nevrhli kolem krku, ale byli spíš podezřívaví (což je přirozené, ne?) a začal se do nás navážet. Uznávám, že jsem na něj taky nebyla milá, ale myslela jsem, že je to někdo z okolí jedné holky, která je nejen na našem fóru, ale i jinde známá jako lhářka a podvodnice-na mimibazaru apod. nabízí oblečení, nechá si posílat peníze a nic nepošle. Ptž pak se ho začalo zastávat několik nepřihlášených hostů a chovali se fakt trapně a fakt to na ni sedělo, ona taky píše pod několika přezdívkama naráz a je hnusná. No, nakonec to nebyl nikdo z jejího okolí, ale lidi z fóra, kam ten týpek chodí. A ti začali na své fórum překopírovávat naše fotky a příspěvky a dělat si z nich prdel. Bohužel si vybrali i nějaký můj příspěvek, kde jsem psala, že na SŠ jsme měli praxi v supermarketech a dělali si z nás poskoky a že mi to moc nešlo. Mimo dalších roztomilostí jsem se dozvěděla, že "slečna chce asi ředitelovat, tak by mohla před někým roztáhnout nožky, když jí práce nevoní..." prostě UBOHOSTI! Z příspěvku, který naprosto vytrhli z kontextu. Jenže...když jsem se ohradila tak na "mém" fóru se mě skoro nikdo nezastal, spíš byli na jejich straně (což mě u nich nepřekvapilo) a ještě mi připomněli, že já na blog kopírovala hlášky z blogííísků. Jo, to je pravda, přiznávám, proto jsem to smazala...ale proboha, z žádnýho emaře nebo gothika jsem si nedělala TAK ubohou srandu nebo snad jo?!
A aby toho nebylo málo tak na lidech.cz chodím do HK fóra a psala jsem tam nedávno oddaným, jestli neví o nějaké práci a bydlení v Praze, že jsem na tom teď dost bledě se školou. O pár dní jsem šla mrknout na fórum Sekta HK, kterou založil jeden strašně netolerantní člověk, který všechny věřící (nejen HK) jen uráží a snaží se dokázat, že on je lepší...no a ten tam zkopíroval můj příspěvek s komentářem Nedaří se vám? Sekta vám pomůže nebo něco takovýho a že prej sotva se mi přestalo dařit tak chci utéct k sektě, což je totální píčovina, ptž o tom, že se jednou přestěhuju do Prahy sním už roky a oddané trochu znám a chtěla bych zkusit žít mezi nimi, to je vše, žádný utíkání k sektě (navíc HK není sekta :-P) a on o mě nic neví!!!!
Možná to moc řeším, jsou to jen cizí lidi, ale tohle mě fakt nebaví a teď si stokrát rozmyslím, co kam napíšu ať toho nějací zakomplexovanci nevyužívají. Tak asi tak.

Zpět na hlavní stranu blogu