Moje oblíbené stránky 3

12. únor 2011 | 12.52 |

Tentokrát o zdraví a životním stylu. Pořadí náhodné.

www.chemievjidle.cz/

 Velmi užitečná stránka se seznamem potravin prodávaných v ČR, kde u každé píšou z čeho je složená, jestli je její složení nezdravé nebo ne a každá potravina je i hodnocena. Dále zde najdete články o tzv.éčkách (pokud se v dané potravině nebo nápoji vyskytuje nějaké éčko, je na něj přímo odkaz, kde se o této přísadě dozvíte víc), mapu farmářských výrobků a automatů na mléko, recepty atd.

www.vitalia.cz/

Stránka se spousty zajímavých článků o zdraví, rodině, společnosti, jídlu...Každý na ní něco najde od maminek přes lidi, kteří chtějí jíst zdravě po ty, které zajímají názory "z druhé strany". Některé články jsou diskutabilní, ale ani to vůbec není na škodu. Já když na ni kliknu tak se zdržím celkem dlouho, protože je tam opravdu hodně zajímavostí.

www.zahady-zdravi.cz/

Stránky o zdraví ve spojení s esoterikou. Nabízí nejen články o zdravém životním stylu, ale i o záhadách, magii, tarotu, numerologii apod. Zajímavostí navíc je rubrika Kalendárium s nabídkami kurzů a seminářů z různých oblastí.

www.stob.cz/

Známé stránky o hubnutí (samozřejmě ne pro-ana :-D ale od odborníků). Nabízí výpočty BMI, testy, kurzy a redukční pobyty nebo tipy na knihy a DVD.

karolinaloskotova.blog.cz/

Denně aktualizovaný blog především o esoterice, ale s tím spojeném i životním stylu. Autorka je ještě o pár let mladší než já, ale obdivuju ji, kolik do toho věnuje času a energie a že nepíše kraviny, ale velice zajímavé a inspirativní články o alternativní medicíně, nehmotném světě, nabízí poradnu, kurz sebelásky, seriál jak pracovat s energiemi, články o auře a čakrách a spoustu dalších zajímavostí.

www.doktorka.cz/

Tuto stránku určitě znáte, je to jeden z nejznámějších českých portálů o zdraví. Najdete zde jak články tak diskuze, kde sami můžete napsat nebo požádat o radu. Nabízí spoustu rubrik nejen o zdraví, ale i rodině, sexu a vztazích, duchovnu, zvířatech, cestování...Opravdu velmi užitečná stránka pro každého.

A to by bylo zatím vše. Jestli máte tip na podobné stránky tak prosím do komentářů, budu jedině ráda :-) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Moje oblíbené stránky 3 slanka 27. 02. 2011 - 14:21