22.11.09

22. listopad 2009 | 20.10 |

 Ach jo :-( Ráno jsem se vzbudila bolestí a myslela jsem, že se mi rozjel zánět močového měchýře. Teď už je mi líp, moc to nebolí, ale mamka si myslí, že bych zítra měla jít k doktorovi pro antibiotika. Jenže já MUSÍM do školy :-[ Musela bych i kdybych umírala. O víkendu jsem samozřejmě zas hovno udělala, akorát dneska jsem se uráčila přepsat si němčinu a kousek práva a to bylo všechno. Ve čtvrtek jsme psali první průběžný test z mikra, učitelce stačí na projití jen 50% :-O Ale moc si nefandím, jelikož i když jsem se to učila tak tam byly grafy, které mi nějak unikly a výpočtama si taky nejsem jistá. Furt samé počítání, ekonomie a další blbosti, myslela jsem, že jsem na cestovním ruchu a ne na matematické ekonomce :-/
Jinak mám teda dost :-D Jestli si pamatujete jak mi cca před rokem dalo by se říct přebrala přítele "kamarádka". Tak ta teď chodí s jeho kamarádem :-DDD No, nemám slov. U ní mě to nepřekvapuje, spíš se divím tomu dotyčnému, že do toho šel..já bych teda do takové holky nešla. Ex má teď novou přítelkyni a ta je moc príma, už jsme se seznámily a je v pohodě, pěkně jsme si popovídaly. Moc mu přeju, že má hodnou holku...A doufám, že se mu už otevřely oči, mně to bylo jasné hned jak to dopadne, ale byl zaslepený a určitě si myslel, že jsem prostě naštvaná. Spíš jsem zvědavá za jak dlouho s ní narazí ten kámoš.
Udělala jsem trochu změny ve svém kompu-ačkoli jsem dlouho byla fanoušek QIPu, těch 10 ruských spamů se fakt nedalo. Chodilo mi to i přes antispam, od botů, co jsem měla v ignoru, prostě furt. Tak jsem si s těžkým srdcem stáhla ICQ 6.5, ale zjistila jsem, že není tak hrozné, i když pomalejší (ale já mám pomalé všechno, na kolejích na ntb i doma na PC takže jsem zvyklá :-/). V okně konverzace jsou sice reklamy, ale ty mě neotravují tolik jako zahlcení spamem sotva jsem se dala na QIPu online. A dnes jsem si místo Mozilly stáhla prohlížeč Google Chrome, protože jsem četla, že je ideální pro pomalé počítače (můj) a Mozilla posledních pár dnů co pět minut padala. Google Chrome se mi zatím líbí, znám ho už od přítele.
No nic, jdu se dívat na tu slavnou SuperStar.
Všem pěkný příští týden a děkuju za v posledních dnech velkou návštěvnost :-*

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 22.11.09 constricted 22. 11. 2009 - 20:35