20.2.11

20. únor 2011 | 22.54 |

Omlouvám se za menší neaktivitu nejen zde, ale i na vašich blozích a obávám se, že to ještě bude pár dnů trvat, protože za prvé jsem zas nachlazená, což u mě znamená, že mám v hlavě úplně vymeteno a nemůžu se na nic soustředit a za druhé ve škole nestíhám už teď :-O
Bože, jak já tu zimu nenávidím. Zase se vrátily mrazy, není divu, že jsem zas nachlazená a už mě to přestává bavit. Každou zimu fakt děsně trpím :-D Kdyby byly mrazy a sníh jen od Vánoc do Nového roku tak by to bylo ideální :-))) Naštěstí mi není tak zle, abych nemohla do školy, což by se mi teď fakt nehodilo. O víkendu jsem dělala prezentaci do němčiny o jednom hotelu v Ostravě (takové žblepty :-))), musím dodělat slepé mapy Evropy-všechny moře, jezera, ostrovy, poloostrovy, velké hory a pohoří-btw, netušila jsem, že Alp je tolik Shocked Zeměpis mě baví, ale ne ty fyzické úvody, děsně mě nebaví se učit, kde přesně je která řeka a pohoří Embarassed Asi začnu hrát Geo Challenge :-D Jinak v metodice si už pomalu připravujeme Prahu, toho se celkem bojím, všichni máme sice jen pár památek, ale mluvit o tom zpaměti a souvisle... :-( Ještě, že úterý mám víceméně volné.
Jinak mě opět dostal náš nový ředitel-učitelé mají zakázáno nám kopírovat materiály. Asi platíme moc malé školné, ha ha ha. Ale jedna učitelka nám navrhla, že se s ním můžeme domluvit, jestli by to šlo třeba za 50 Kč na semestr. Sice je to trapas, to by snad mělo být součástí školného, ale budiž. Jen nevím, kdo mu to půjde říct. Asi já :-D Protože ostatní si stěžují jenom mezi sebou, ale říct jemu by to nešli. Přitom, když je to soukromá škola, tak my jsme klienti, ne? Pochybuju, že by nás začal vyhazovat za to, že něco řekneme, to by přišel o dost peněz ;-)
V pátek jsme s přítelem oslavili půlroční výročí...celodenním umýváním asi tří tun nádobí :-D Měla bych milého naučit, ať na každé kafe nepoužívá jiný hrnek. A já bych tam měla být častěji a naučit se vařit, protože soudě dle zbytků se tam živí jen kafem a rýží na sladko :-D Ale udělal mi vaječinu na kterou jsem už dlooouho měla chuť
No nic, půjdu radši spát, zítra musím být ready od 8 (resp.7, kdy vstávám) do 6...doufám, že mi nebude hůř :-/ Pěkný týden všem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 20.2.11 veruce 22. 02. 2011 - 18:49